Blanka Lipińska
ONS

Blanka Lipińska została obrażona na wielkiej gali! W sieci pojawiło się szokujące nagranie

Blanka Lipińska
ONS

Blanka Lipińska została obrażona przez fotoreportera na wielkiej gali Bestsellery Empiku 2019! W sieci pojawiło się nagranie, na których słychać, jak autorka głośnej powieści erotycznej w zdecydowany sposób odpowiada na zaczepki fotografa. O co poszło? W miniony wtorek, 4 lutego, odbyła się gala Bestsellery Empiku 2019, podczas której dowiedzieliśmy się, które filmy, książki czy wydarzenia cieszyły się największą popularnością w 2019 roku. Nagrodę odebrała m.in. Blanka Lipińska, której powieść "Kolejne 365 dni" zwyciężyła w kategorii Literatura Obyczajowa. Blanka Lipińska nie ukrywała swojej radości. Teraz jednak okazuje się, że podczas imprezy doszło do przykrego incydentu z jej udziałem! Autorka powieści erotycznych została obrażona na czerwonym dywanie.

Blanka Lipińska pokazała szokujące nagranie

Blanka Lipińska za pośrednictwem Instagrama poinformowała swoich fanów, że podczas wielkiej gali została obrażona przez fotoreportera. Okazuje się, że mężczyzna w skandaliczny sposób skomentował jej przywitanie z innym fotografem. Co dokładnie wydarzyło się na czerwonym dywanie?

To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety.
Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie dupy miał”....🤦🏼‍♀️
Reszta jest na filmie....
Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, ze koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani 🙄Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowały mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób...
Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się 🙏🏼
Nawzajem i samych siebie !- napisała Blanka Lipińska. 

Autorka głośnych powieści erotycznych opublikowała nagranie z imprezy, na którym została udokumentowana jej wymiana zdań z fotoreporterem. Blanka Lipińska w stanowczy sposób zareagowała na zaczepkę fotografa! Internauci są zachwyceni jej zachowaniem. Nagranie skomentowali m.in. Mafafshion i Qczaj!

- Bardzo dobrze, że tak zareagowałaś!!!💪🏼 Niejedna dziewczyna spłonęłaby rumieńcem a pan poczułby „siłę” w jądrach🤦🏻‍♂️ Brawa dla pozostałych, że jednak pokazali co to znaczy szacunek do kobiety, do człowieka!- napisał Daniel Qczaj Kuczaj.
- Konkret. Ależ pana-chama zdziwiło. Brawo 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼- komentowała Maffashion. 

Zobaczcie nagranie opublikowane przez Blankę Lipińską! 

Zobacz także: Już jest kolejny gorący zwiastun "365 dni" bez cenzury! Blanka Lipińska ostro podgrzewa atmosferę!

Blanka Lipińska odpowiada fotografowi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie dupy miał”....🤦🏼‍♀️ Reszta jest na filmie.... Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, ze koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani 🙄 Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowały mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób... Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się 🙏🏼 Nawzajem i samych siebie !

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Do przykrej sytuacji doszło na wielkiej gali.

Blanka Lipińska w białej marynarce

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08