Robert Lewandowski napisał książkę? W pierwszej chwili po wpisie jego żony Anny Lewandowskiej na Facebooku można tak sądzić.

Reklama

Jestem BAAARDZO DUMNA! Cieszę się, że mój mąż jest przykładem do naśladowania dla tych najmłodszych! Dlatego też, powstała pierwsza biografia Roberta Lewandowskiego. Przemiło się czyta!! GORĄCO POLECAM! - napisała na Instagramie Ania.

Okładka książki Lewandowskiego wygląda tak.

Facebook Anny Lewandowskiej

Jak się okazuje, książka pod tytułem "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat" to biografia Roberta Lewandowskiego, piłkarz jej nie napisał, tylko w całości autoryzował. Jaki fragment życia obejmuje biografia dopiero dwudziestoośmioletniego piłkarza? Chodzi o dzieciństwo Lewandowskiego. Bo jest to książka przeznaczona dla dzieci i młodzieży, fanów piłki nożnej.

"Lewy" to uniwersalna historia chłopca, który ani przez chwilę nie wahał się, co jest dla niego ważne. Opowieść o wielkim talencie i konsekwencji. O tym, że nawet porażkę można przekuć w sukces. To współczesna bajka, w której wszystko wydarzyło się naprawdę - czytamy w zapowiedzi książki.

Trzy lata temu Lewandowski promował inną autobiograficzną książkę o sobie, ale była to pozycja dla dorosłych. Przypomnijmy, że Ania również wydaje książkę, w tym czasie Robert swoją biografię będzie promować. A podobno przed Euro będą jeszcze trzy premiery różnych biografii o Robercie Lewndowskim. Szaleństwo?

Zobacz także

Zobacz także: Robert Lewandowski miał wypadek samochodowy! Jechał po Anię na lotnisko

Ciekawe czy Ania i Robert Lewandowscy wydadzą kiedyś wspólną książkę o ćwiczeniach? Kupiłoby się ją na przykład dla zdjęć :)

Reklama

Roberta i Anię Lewandowskich łączy pasja - kochają sport.

Reklama
Reklama
Reklama