Anna Przybylska
ONS
1/4
Anna Przybylska
ONS

Choć ciężko w to uwierzyć, niedługo miną już 3 lata od śmierci Anny Przybylskiej. Na rynku pokazała się niedawno jej biografia - "Ania", która ujawnia wiele dotąd nieznanych szczegółów z jej życia. Dzięki książce możemy bliżej poznać Annę Przybylską. Również to, co było najważniejsze w jej życiu i o czym marzyła.

Okazuje się, że to nie kariera, sława i pieniądze liczyły się w życiu Anny najbardziej. Dla aktorki największe znaczenie miała rodzina - przez lata była związana z Jarosławem Bieniukiem i miała trójkę dzieci - Oliwię, Szymona i Jasia. Marzyła jednak, żeby urodzić więcej dzieci. Co wyznała mama Anny Przybylskiej?

 

Zobacz: 

Bliscy wspominają Anię Przybylską w jej biografii. Kolejne tajemnice są ujawniane

Wzruszająca premiera biografii Anny Przybylskiej. Pojawiła się mama i siostra aktorki. Korwin Piotrowska: "Ogromne emocje, łzy i dużo śmiechu"

2/4
Anna Przybylska z mężem Jarosławem Bieniukiem, 2008 r.
ONS.pl

Krystyna Przybylska przyznała, że Ania chciała mieć gromadkę dzieci. Nigdy nie pozbywała się za małych ubranek po swoich pociechach w nadziei, że jeszcze mogą się przydać. 

 

Skoro przed laty zaplanowała, że będzie miała czwórkę dzieci, nigdy nie pozwala wyrzucać ani rozdawać ubranek, gdy jej Oliwka i Szymon z nich wyrastają. Owszem, chętnie pożycza je rodzinie, przyjaciółkom, ale zawsze muszą wracać. W gdyńskim domu ma na nie nawet specjalną komodę. Bluzeczki, T-shirty, dresiki. Absolutnie wszystko ma tam leżeć i "nabierać mocy". Kto wie, przecież jest dopiero trójka - wyznała mama Anny Przybylskiej na łamach książki.

 

 

Zobacz: Wiecie, że Ania Przybylska miała siostrę? Agnieszka Kubera udzieliła szczerego wywiadu o chorobie i śmierci Ani 

3/4
Anna Przybylska
ONS.pl

Niestety, Anna Przybylska poroniła aż dwa razy i bardzo obawiała się o każdą ciążę.

 

- Za pierwszym razem ciąża jest już mocno zaawansowana - piąty miesiąc. Ania bardzo straty przeżywa i bardzo się boi o następne ciąże. Postanawia, że na ich czas zawsze będzie robiła sobie przerwę w pracy. Staje się to zasadą, o której wszyscy wiedzą: Przybylska nie pracuje w ciąży, nie ma sensu dzwonić - czytamy w biografii Anny Przybylskiej.

 

Zobacz: Piwowarski po pracy z młodziutką Przybylską napisał list do jej mamy: "Droga Pani Mamo..." Wzruszające słowa! 

4/4
Anna Przybylska w młodości
ONS.pl

Aktorka marzyła o wielkiej rodzinie, bo sama miała tylko jedną siostrę. Niestety, odeszła zbyt szybko, żeby w pełni zrealizować swoje plany. 

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy! Jak wygląda bez makijażu? Jak Ania Przybylska!

Więcej na temat Anna Przybylska