Tokio Hotel
East News

Billa i Toma z "Tokio Hotel" pamiętają wszyscy. A jak po 15 latach wyglądają pozostali członkowie zespołu? Nie poznacie ich! 

Tokio Hotel
East News

Zespół Tokio Hotel powstał w 2001 z inicjatywy braci bliźniaków - Tom'a i Bill'a Kaulitz, do których później dołączyli Gustav Schafer i Georg Listing.  Grupa muzyczna biła rekordy popularności na całym świecie i zdobyła miliony fanów. Teraz o ich poczynaniach nie jest już tak głośno, jednak w dalszym ciągu świetnie radzą sobie na rynku niemieckim. Każdy na pewno wie, jak wyglądają teraz Tom i Bill, ale Gustava i Georg'a naprawdę ciężko jest rozpoznać na najnowszych zdjęciach. Zobaczcie sami!

Zobacz także: 20 lat temu nagrała "Nas nie dogoniat". Dziś liderka TATU nie przypomina siebie!

Bill'a i Tom'a z "Tokio Hotel" pamiętają wszyscy. A jak po 15 latach wyglądają pozostali członkowie zespołu? Nie poznacie ich! 

O Tokio Hotel cały świat usłyszał 15 lat temu. Dokładnie 15 sierpnia 2005 roku polskie stacje radiowe zaczęły grać jeden z największych hitów tego zespołu - "Durch den Monsun". Niemieccy nastolatkowie - Tom i Bill Kaulitz oraz Gustav Schafer i Georg Listing niemalże od razu podbili serca nastolatek nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dziewczyny szalały na punkcie tych chłopaków i zasłuchiwały się w ich przebojach. Zdobycie biletu na ich koncert było również nie lada wyzwaniem.  

Tokio Hotel
East News

Stali się idolami nastolatek i zdobywali prestiżowe nagrody muzyczne. 15 lat temu nie mieli sobie równych! Światowy rozgłos zapewniła im nie tylko fantastyczna muzyka, ale również charakterystyczny wizerunek braci bliźniaków. Z kolei Georg i Gustav nie eksperymentowali ze swoim wyglądem i tak w sumie pozostało do dziś. Jednak upływające lata zrobiły swoje i naprawdę ciężko ich rozpoznać. Zobaczcie jak dzisiaj wyglądają!

Gustav Schafer urodził się 8. września 1988 roku, a w zespole Tokio Hotel jest perkusistą. Na perkusji gra od piątego roku życia. Muzyk unika skandali i rozgłosu, dlatego o jego życiu wiadomo w sumie niewiele. Gustav jest jednak bardzo aktywny na Instagramie - widać, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Perkusista jest szczęśliwym mężem i ojcem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How was your Easter? I did well.😊🐰 #easter #suprise #alphaindustries #werbung

Post udostępniony przez Gustav Schäfer (@gustavschaefer)

Gustav Schafer ma teraz 32 lata. Poznalibyście go? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day off... #mptour2019 #dayoff #tour

Post udostępniony przez Gustav Schäfer (@gustavschaefer)

Widać, że Gustav jest fanem gotowania i grillowania! Na jego Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć w kulinarnym klimacie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grilling next to my new home!😍 @fendtcaravan #camper #fendttastisch #glamping #dinner

Post udostępniony przez Gustav Schäfer (@gustavschaefer)

A Wy, jak oceniacie? Bardzo się zmienił po 15 latach od debiutu zespołu Tokio Hotel? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lumberjack 🪓🪓🪓 Wie ist euer Wochenende bisher?

Post udostępniony przez Gustav Schäfer (@gustavschaefer)

A co słychać u Georg'a? Niemiecki basista ma 33 lata i również należy do grona gwiazd, które nie mówią zbyt wiele o swojej prywatności. Na jego Instagramie możemy zobaczyć głównie zdjęcia dotyczące jego działalności artystycznej. To co jednak najbardziej rzuca się w oczy, to zmiana fryzury! Jako nastolatek był wierny długim włosom. Dzisiaj zaś stawia na krótkie cięcia. Wygląda również na to, że jest fanem modelingu, bowiem możemy zobaczyć jego fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Zobaczcie sami jak wygląda dzisiaj basista zespołu Tokio Hotel!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the sound of silence...

Post udostępniony przez Georg Listing (@georglisting)

Wygląda na to, że Georg kocha nie tylko muzykę, ale i zwierzęta!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sundaymood

Post udostępniony przez Georg Listing (@georglisting)

I jak? Rozpoznalibyście Gustava i Georga na najnowszych zdjęciach? Który z nich bardziej się zmienił? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LYON 13/05/19 with ❤️ @gustavschafer #lyon #tokiohotel #tour

Post udostępniony przez Georg Listing (@georglisting)

A tak teraz wyglądają liderzy zespołu - Bill i Tom Kaulitz! 

Tokio Hotel
East News

 

 

Więcej na temat muzyka pop
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11