Bill Cosby uslyszał wyrok. Aktor trafi do więzienia
East News

Bill Cosby skazany! Słynny komik trafi do więzienia! Na ile?

Bill Cosby uslyszał wyrok. Aktor trafi do więzienia
East News

 

Stało się! Bill Cosby został skazany! Sprawa hollywoodzkiego aktora ciągnie się od dawna. Od kilku lat ponad 50 kobiet głośno przyznaje, że były molestowane seksualnie przez słynnego komika. W kwietniu w sądzie w Pensylwanii, Bill Cosby został uznany za winnego w sprawie gwałtu na Andrei Constand - w 2004 roku Cosby podał jej środki odurzające i molestował seksualnie. Teraz sąd ogłosił, jaką poniesie za to karę. Zanim aktor usłyszał wyrok, sędzia prowadzący sprawę mówił o nim wprost, że jest "agresywnym przestępcą seksualnym". Ile lat Bill Cosby spędzi w więzieniu?

 

Bill Cosby idzie do więzienia! 

 

Sąd zdecydował, że Bill Cosby spędzi od trzech do dziesięciu lat w więzieniu. Aktor będzie mógł starać się o wcześniejsze wyjście dopiero po trzech latach. Zobaczcie, co mówił sędzia Steven O'Neill w czasie ogłaszania wyroku.

Nadszedł czas na sprawiedliwość, która, panie Cosby, zatoczyła koło właśnie w pana kierunku. W końcu nadszedł ten czas. Został Pan skazany za bardzo poważne przestępstwo - mówił sędzia. 

Bill Cosby musi również zapłacić 25 tysięcy dolarów grzywny. Aktor trafi również na listę groźnych przestępców seksualnych. Waszym zdaniem to wystarczająca kara?

 

Zobacz także: Bill Cosby przerywa milczenie. Aktor odniósł się do zarzutów w sprawie gwałtu!

 

Bill Cosby został skazany.

Bill Cosby przyznał się, że dawał środki nasenne kobietom aby je wykorzystać seksualnie
East News

Aktor trafi do więzienia na minimum trzy lata.

Bill Cosby uslyszał wyrok. Aktor trafi do więzienia
East News

Więcej na temat Bill Cosby
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17