MTV EMA Glasgow 2014

Konkurs! Leć z AfterParty.pl i MTV na wielką galę EMA 2014 w Glasgow!

MTV EMA Glasgow 2014

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Lista laureatów:
Mateusz S. (Warszawa)
Magdalena Sz. (Warszawa)
Łukasz S. (Chojnów)

Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce!


KONKURS ZAKOŃCZONY!


Gala MTV EMA 2014 to największe muzyczne święto w całej Europie. Już 9 listopada do szkockiego Glasgow zjadą topowe światowe gwiazdy, które powalczą o prestiżową statuetkę. Wśród nich szansę na udział ma reprezentacja Polski. Kto to będzie? Podczas wielkiej imprezy MTV EMA PRE-PARTY 2014, która odbędzie się 4 listopada w klubie Soho w Warszawie wręczona zostanie statuetka dla Najlepszego Polskiego Artysty, który będzie miał szansę jechać do Glasgow walczyć o kolejny tytuł.

Ty też możesz znaleźć się w tym elitarnym gronie i wraz z AfterParty.pl i MTV Polska wylecieć do Glasgow, aby na żywo poczuć największe muzyczne emocje. Mamy dla Ciebie 1 z 3 podwójnych zaproszeń na galę MTV EMA 2014! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.


Nagrody

Do wygrania są 3 podwójne zaproszeń na galę MTV EMA 2014, która odbędzie się 9 listopada w Glasgow. Nagroda obejmuje przelot w obie strony, zakwaterowanie, opiekę na miejscu, wstęp na czerwony dywan imprezy, wejście na galę oraz na afterparty. Konkurs wyłącznie dla osób pełnoletnich. Bilety zostaną przekazane przez firmę zewnętrzną (szczegóły w regulaminie konkursu).
 

Zadanie konkursowe

Żeby wygrać nagrodę musisz odpowiedzieć na krótkie pytanie i uzasadnić swój wybór w max. pięciu zdaniach:

 

jaki występ w 20-letniej historii MTV EMA podobał Ci się najbardziej (albo był/jest dla ciebie najważniejszy) i dlaczego? Uzasadnij w max. 5 zdaniach.

 


20 najbardziej legendarnych momentów w historii EMA ZOBACZ TUTAJ


Na zgłoszenia czekamy do 27 października, do 23:59
Wyniki ogłosimy do 28 października.
Regulamin konkursu

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres mtv@afterparty.pl w tytule wpisując "MTV EMA GLASGOW 2014". Pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, adresu zameldowania, adresu e-mailowego, numeru teledonu i daty urodzenia.

Do dzieła!

MTV EMA 2014

Tak wyglądała ubiegłoroczna gala MTV EMA 2013 w Amsterdamie:

Więcej na temat MTV MTV EMA 2014 MTV EMA
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00