Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską! Sportowiec pokazał wzruszające zdjęcie zmarłej aktorki z Anną Przybylską. Panie zagrały razem w jednym filmie "Królowa chmur". Jarosław Bieniuk dodał do tego komentarz, który bardzo wzruszył jego obserwatorów. Co napisał były piłkarz na swoim profilu na Instagramie?

Reklama

Królowe chmur...

Zobacz: Jarosław Bieniuk o karierze Oliwii: „Ta sesja była nagrodą za dobre wyniki w nauce. Na razie musi się skupić na szkole”

Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską na Instagramie

Danuta Szaflarska niedawno obchodziła swoje 102. urodziny. Niestety, w niedzielę, podano smutną wiadomość, że aktorka zmarła. Na razie nie znamy przyczyny śmierci ulubienicy widzów. Jarosław Bieniuk zamieścił krótki, lecz bardzo wzruszający post na Instagramie. Wspomniał w nim również Anię Przybylską, która miała przyjemność zagrać z Danutą Szalfarską w jednym filmie. Fani są poruszeni, o czym dają znać w komentarzach:

Zobacz także

Ani nigdy nie da sie zapomniec za jej cieplo, cudowny usmiech ta iskierke w oczach i jej dowcip.....zal ze tak cudowni ludzie tak szybko odchodza?

Czas nie leczy ran, jedynie pozwala się z nimi oswoić...

Królowa nad królowe nie będzie nigdy takiej innej pięknej mądrej i niezastąpionej?￰゚

dwie królowe ...królowe ludzkich serc ...wspaniałe kobiety ?￰゚

Jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje!

Zobacz:

Bieniuk wspomina Przybylską: "Moja wina, że się w niej zakochałem?" Zdradził też, z czym Ania sobie nie radziła...

Jarosław Bieniuk pożegnał Danutę Szaflarską.

Reklama

Sportowiec nie zapomniał też o Ani Przybylskiej.

Reklama
Reklama
Reklama