Miley Cyrus na MTV Video Music Awards 2014
ONS

Nagrodę Miley Cyrus na VMA odebrał ktoś inny. Publiczność zamarła [WIDEO]

Miley Cyrus na MTV Video Music Awards 2014
ONS

Zeszłoroczne rozdanie nagród MTV Video Music Awards stało pod znakiem skandalicznego występu Miley Cyrus. Młoda wokalistka zszokowała wówczas świat mocno seksualnym show, podczas którego wiła się w skąpym kostiumie i symulowała stosunek z tancerzami. Wielu twierdziło nawet, że był to najgłośniejszy występ w historii tych nagród. Przypomnijmy: Wulgarna Miley Cyrus na gali MTV. Koniec z Hannah Montaną!

Nic więc dziwnego, że i w tym roku wszystkie oczy były skierowane na Miley - każdy zachodził w głowę, czym tym razem zaskoczy gwiazda. Pierwsze zdziwienie przeżyli już na czerwonym dywanie, gdy Cyrus pojawiła się w eleganckim czarnym komplecie, który w gruncie rzeczy niewiele odkrywał. Podczas samej gali Miley otrzymała nagrodę za najlepszy teledysk, ale to nie ona pojawiła się na scenie, żeby ją odebrać. Wokalistka oddelegowała w swoim imieniu... młodego bezdomnego chłopaka, który wygłosił wzruszającą przemowę.


Mam na imię Jesse i przyjmuję tę nagrodę w imieniu 1,6 miliona młodych uciekinierów i bezdomnych w USA, którzy są głodni, zagubieni i przerażeni. Wiem to, bo jestem jednym z nich. Na ulicy mogę być dla was niewidzialny, ale mam podobne marzenia jak wy wszyscy. Los Angeles, stolica rozrywki, ma największy odsetek bezdomnych młodych w całej Ameryce. Przemysł muzyczny zarobi w tym roku ponad 7 miliardów dolarów, ale poza drzwiami wytwórni są 54 tysiące ludzi, którzy nie mają domu - mówił ze sceny.


Publiczność była poruszona jego słowami i nagrodziła chłopaka gromkimi brawami. Miley zaś słuchała jego przemowy ze łzami w oczach. Jesse zaprosił też wszystkich do wspierania fundacji działającej na rzecz pomocy bezdomnym, a szczegóły akcji opublikowane zostały na oficjalnym Facebooku Cyrus.

Piękny gest młodej gwiazdy?

Zobacz: Najlepsze kreacje gwiazd na wielkiej gali MTV VMA 2014

Gwiazdy na MTV Video Music Awards 2014:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04