Beyonce w niebieskiej sukni Ciążowa sesja Beyonce Ciążowa sesja Beyonce Ciążowa sesja Beyonce Beyonce
Beyonce w niebieskiej sukni
Beyonce i Jay Z zostali rodzicami bliźniąt! "Są szczęśliwi. Już zaczęli..."
1/11
Beyonce w niebieskiej sukni

Na ten news fani Beyonce czekali od kilku miesięcy! Ich idolka po raz drugi została mamą! Jak podają amerykańskie media, Beyonce i Jay Z przywitali na świecie bliźnięta. Kiedy urodziły się ich dzieci? W tym tygodniu! Nie wiadomo dokładnie, w jaki dzień Beyonce urodziła, ale gratulacje dla pary płyną już z całego świata. Gwiazdorska para nie wydała jeszcze oświadczenia w tej sprawie i nie potwierdziła krążących plotek. 

Polecamy porady: Jaka jest szansa, że urodzisz bliźniaki lub trojaczki?

 

Beyonce i Jay Z  zostali rodzicami bliźniąt

"Są wstrząśnięci i szczęśliwi, już zaczęli dzielić się radosną nowiną ze swoimi najbliższymi" – donosi źródło magazynu „People”. 

Według amerykańskich mediów, dzieci słynnej pary przyszły na świat w okolicach 16 czerwca. Nie jest jeszcze znana płeć dzieci, ale w mediach pojawiają się informacje, że Beyonce urodziła dwie dziewczynki. Skąd takie informacje? Wszystko z powodu wideo, które wysłał do piosenkarki i jej męża były prezydent USA Barack Obama.

"Jay, podobnie jak ja, nie widzi świata poza swoimi córkami. Choć na tym polu zaraz mnie pobije, jak tylko noworodki pojawią się na świecie" - powiedział w swoim wideo Obama.

Barack Obama ma dwie córki, więc wszyscy doszli do wniosku, że skoro raper ma go "pobić" w kwestii córek, parze urodzą się dwie córki. Przypominamy, że Beyonce i Jay Z wychowują też 5-letnią Blue Ivy. Zobaczcie na kolejnych stronach naszej galerii, jak Beyonce wyglądała w ciąży!

ZOBACZ: Beyonce szykuje pokoje dla bliźniaków. Ile wyda? Ta kwota przyprawia o zawrót głowy!

2/11
Ciążowa sesja Beyonce
3/11
Ciążowa sesja Beyonce
4/11
Ciążowa sesja Beyonce
5/11
Beyonce
Instagram/Beyonce
6/11
Beyonce w ciąży na meczu w kimonie Gucci
EastNews
7/11
Beyonce
East News
8/11
Beyonce
East News
9/11
Jay-Z, Beyonce
East News
10/11
Beyonce
East News
11/11
Beyonce
East News
Więcej na temat Beyonce Jay Z Barack Obama