Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Maria Kaczyńska poprawia krawat Lechowi Kaczyńskiemu
Eastnews
Newsy

Jarosław Kaczyński chce beatyfikacji brata Lecha? "Rozmawiają o tym w Watykanie"

Jarosław Kaczyński chce beatyfikacji brata Lecha? "Rozmawiają o tym w Watykanie"

Beatyfikacja Lecha Kaczyńskiego? Ten temat po pięciu latach od katastrofy smoleńskiej powraca. Członek zarządu Nowoczesnej Paweł Rabiej w jednym z ostatnich wywiadów powiedział o tym, czego miał się dowiedzieć o zamiarach Jarosława Kaczyńskiego dotyczących beatyfikacji jego brata. Ponoć o beatyfikacji Lecha Kaczyńskiego mówi się już w Watykanie!

Zostawienie po sobie co najmniej błogosławionego brata. Jarosław Kaczyński chce, by Lech został błogosławiony. Rozmawiają o tym z biskupami, rozmawiają w Watykanie. Wyczuwają grunt i wzmacniają okołosmoleńską martyrologię - powiedział w wywiadzie dla Kultury Liberalnej Jarosław Kaczyński.

Polecamy także: Bohaterki drugiego planu? Nie wszystkie i nie zawsze! Polskie Pierwsze Damy.

 

Ile jest prawdy w tym, co mówi Paweł Rabiej? "Fakt" sprawdził to i okazało się, że Biuro Episkopatu Konferencji Episkopatu Polski nic o takich rozmowach nie wie. Myślicie, że Rabiej nagiął rzeczywistość, a może w tej informacji jest ziarno prawdy?

 

Zobacz też: „Najlepiej, byśmy odeszli razem”. Maria i Lech Kaczyńscy - wspominamy prezydencką parę​

 

Lech Kaczyński zostanie beatyfikowany?

Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nocna awantura w Sejmie
East News
Newsy
Awantura w sejmie po wystąpieniu Kaczyńskiego! Dawno nie padły tak mocne słowa! Kuligowska: "Straszny dzień dla..."
Awantura w sejmie po wystąpieniu Kaczyńskiego! Dawno nie padły tak mocne słowa! Kuligowska: "Straszny dzień dla..."

Jarosław Kaczyński w bardzo ostrych słowach zaatakował opozycję. Podczas nocnej debaty w Sejmie doszło do wielkiej awantury pomiędzy politykami. Od kilku dni Prawo i Sprawiedliwość próbuje zmienić ustawę o Sądzie Najwyższym, czemu sprzeciwiają się partie opozycyjne. Emocje wokół ustawy sprawiły, że Polacy wyszli na ulice, aby protestować przeciwko zmianom w SN. Wczoraj prezydent Andrzej Duda w oficjalnym wystąpieniu przyznał, że nie podpisze ustawy, jeżeli rząd nie weźmie pod uwagi jego poprawek: Zgłosiłem dzisiaj do marszałka Sejmu ustawę zmieniającą ustawę o KRS. Składa się z dwóch przepisów, gdzie jest jasno powiedziane, że Sejm będzie wybierał nowych członków większością 3/5 - zapowiedział Duda. Zobacz:  Kaczyński: "Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane". Olejnik: "To jest jakiś koszmar " Nocne awantury w Sejmie Już kilka godzin po wystąpieniu Andrzeja Dudy w Sejmie rozpoczęły się dalsze prace nad zmianami ustawy o Sądzie Najwyższym. Partie opozycyjne sprzeciwiają się projektowi PiS i zarzucają politykom partii rządzącej, że chcą upolitycznić sądy. Borys Budka z PO w swoim wystąpieniu przypomniał, że nawet brat Jarosława Kaczyńskiego, Lech Kaczyński, nigdy nie zdecydował się na zmiany w SN.  Macie swój Sejm, Senat, prezydenta, chcecie mieć Sąd Najwyższy. Ale nie po to, by Polakom było lepiej, tylko po to, by swoich kolesi uniewinniać, a ewentualnie unieważnić wybory, które nas czekają- mówił Borys Budka z Platformy Obywatelskiej. Pan jest wyjątkową osobą, ponieważ amnezję, którą pan potrafił uruchomić we właściwym czasie, pan ją uruchamia wtedy, gdy zmieniają się pana poglądy. Dopóki był świętej pamięci Lech Kaczyński, pan nie odważył się podnieść ręki na wymiar sprawiedliwości, bo na szczęście był ktoś, kto rozumiał, na czym polega trójpodział władzy....

Marta Kaczyńska na premierze książki "Lech Kaczyński - biografia polityczna"
Akpa
Newsy
Uśmiechnięta Marta Kaczyńska na premierze książki o zmarłym ojcu
Postawiła na klasykę

Już jutro trzecia rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w której zginęło 96 osób, w tym prezydencka para. Z tej okazji do sklepów w całym kraju trafi biografia zmarłego w tragicznym wypadku prezydenta Jarosława Kaczyńskiego . Dzisiaj zaprezentowano książkę "Lech Kaczyński - biografia polityczna" i krótko opowiedziano o jej zawartości marytorycznej. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele świata polityki oraz najbliższa rodzina - Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska . Córka Marii i Lecha Kaczyńskich na tę ważną okazję wybrała minimalistyczny zestaw. Marta postawiła na granatowy garnitur, na który włożyła czarny płaszcz. Mimo wielu przykrych wspomnień sprzed trzech lat, Kaczyńska nie dała się ponieść emocjom i zamiast łez wspomnień prezentowała szczery uśmiech. Zobacz: Marta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcia rodziców Zobaczcie jak Kaczyńska z klasą prezentowała się na premierze książki o zmarłym ojcu:

Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News
Newsy
Jarosław Kaczyński chce zapisać cały swój majątek bratanicy? "Jest dla niego jak córka, której nigdy nie miał"
Jarosław Kaczyński chce zapisać cały swój majątek bratanicy? "Jest dla niego jak córka, której nigdy nie miał"

Jarosław Kaczyński zamierza uczynić z Marty Kaczyńskiej  swoją jedyną spadkobierczynię. Relacje lidera PiS-u i córki zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego mają być w ostatnim czasie bardzo dobre, a co za tym idzie, Jarosław Kaczyński myśli, by w swoim testamencie zapisać wszystko bratanicy ! Relacje Jarosława Kaczyńskiego z Martą Kaczyńską Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska odzyskali dobry kontakt w czasie trwania ostatniej kampanii wyborczej, która doprowadziła partię Kaczyńskiego do zwycięstwa w wyborach . Podobno pozostają w stałym kontakcie telefonicznym, a Marta zawsze może liczyć na dobre słowo i wparcie wuja: Żałuję, że dzieli nas ponad trzysta pięćdziesiąt kilometrów. Stryj nie jest wprawdzie typem dziadka, który pobawi się dziewczynkami w berka, ale lubi z nimi rozmawiać i żartować. Jest bezkonkurencyjny w opowiadaniu śmiesznych historii - zdradziła Kaczyńska "Na Żywo". Relacje w rodzinie Kaczyńskich miały ulec poprawie, odkąd Marta zaczęła odcinać się od swojego męża Marcina Dubienieckiego. Obecnie więzi między Jarosławem i jego bratanicą wydają się być silne, co było wyraźnie widać podczas wieczoru wyborczego PiS-u: Dla Jarosława Marta jest jak córka, której nigdy nie miał. A ona darzy go wielkim szacunkiem i od dawna spiera jego decyzje polityczne i prywatne - zdradził anonimowy informator tygodnika.   Zobacz też: Marta Kaczyńska odmieniona! Pełne usta, mocny makijaż... Dobra zmiana?   Jarosław Kaczyński z bratanicą podczas wieczoru wyborczego          

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner