Beata Tyszkiewicz przeprosiła Dominikę Gwit Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami Dominika Gwit skomentowała ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
Beata Tyszkiewicz przeprosiła Dominikę Gwit
ONS
Padło "przepraszam"?
1/7
Beata Tyszkiewicz przeprosiła Dominikę Gwit
ONS

Beata Tyszkiewicz przeprasza Dominikę Gwit! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" skomentowała swoją wypowiedź z ostatniego odcinka tanecznego show, w którym wytknęła Dominice nadwagę. Beata Tyszkiewicz wywołała wielkie emocje mówiąc w programie na żywo, że aktorce z pewnością byłoby lżej, gdyby zrzuciła 20 kilogramów. I chociaż już po zakończeniu programu Dominika Gwit na swoim profilu na Instagramie zapewniała, że czuła się jak księżniczka, to pod jej wpisem rozpętała się prawdziwa burza. Internauci podzieli się na tych którzy mocno krytykowali Beatę Tyszkiewicz za tak ostrą wypowiedź, oraz na tych, którzy przyznali jej rację. 

 

Beata Tyszkiewicz przeprasza Dominikę Gwit!

Teraz swoją wypowiedź skomentowała sama Beata Tyszkiewicz! Co powiedziała o Dominice Gwit? Tego dowiecie się z naszej galerii!

Zobacz także: SKANDAL W SALONIE PEDICURE - DLACZEGO KLIENTKI Z NADWAGĄ... ZAPŁACĄ WIĘCEJ?

2/7
Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
East News

Beata Tyszkiewicz w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wytknęła Dominice Gwit nadwagę. 

Pani Dominiko jest pani najbardziej apetyczną jagodzianką jaką widziałam na parkiecie. Jest też bardzo miło, bo wiem, że wszystkie kostiumy są dla pani szyte na miarę. Ale myślę, że te żarty i te wszystkie komentarze z pani strony- można do tego podejść troszkę inaczej. Jakby pani zrzuciła 20 kilo to byłoby pani lżej- mówiła Beata Tyszkiewicz.

 

Teraz jurorka przeprasza Dominikę. Jak? Odpowiedź znajdziecie na następnej stronie.

3/7
Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
East News

Beata Tyszkiewicz za pośrednictwem Faktu przeprosiła Dominikę.

 

Jeśli Dominice było przykro, to bardzo ją przepraszam. Nie zrozumiałyśmy się, naprawdę ją cenię jako aktorkę i nie chciałam skrzywdzić jej uczuć- przyznała w tabloidzie. 

4/7
Dominika Gwit skomentowała ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami
Instagram
5/7
Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
East News
6/7
Dominika Gwit w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
East News
7/7
Dominika Gwit w krótkiej sukience