Beata Tadla podczas wywiadu
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy

Beata Tadla trafiła do szpitala. Dramatyczne doniesienia o zdrowiu dziennikarki

Beata Tadla podczas nagrywania jednego z materiałów poczuła się gorzej. Po dziennikarkę musiało przyjechać pogotowie.

Informacja, że Beata Tadla ma znów kłopoty ze zdrowiem zmroziła fanów dziennikarki. W mediach pojawiły się doniesienia o nagłej zapaści, przez którą Beata Tadla wymagała natychmiastowej hospitalizacji. Jak się teraz czuje i co było powodem nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki?

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Beata Tadla trafiła do szpitala. Co się stało? 

Beata Tadla wciąż jest aktywna zawodowo i w minionym miesiącach intensywnie pracowała. Dziennikarka 17 stycznia, w poniedziałek pojechała na nagrania pod Warszawą, podczas których bardzo źle się poczuła. Jak przekazuje "Goniec.pl" dziennikarka dostała zapaści i potrzebowała natychmiastowej hospitalizacji. Obecni przy nagraniach wezwali pogotowie, które na szczęście dotarło na czas i udzieliło chorej natychmiastowej pomocy. 46-letnia dziennikarka trafiła do szpitala i jej zdrowiu w tym momencie już nic nie zagraża. Jak przekazuje "Goniec. pl" Beata Tadla czuje się już dobrze. Trwają badania, które mają ustalić powód zapaści. 

Beata Tadla nie odniosła się jeszcze do sprawy. Ostatni post na swoim Instagramie opublikowała 14 stycznia. Wtedy właśnie przeprowadzała wywiad z Miśkiem Koterskim dla Radia Zet. Wygląda więc na to, że nic nie zapowiadało nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki. 

Zobacz także: Beata Tadla przeszła udar! Dziennikarka opisała objawy: "Czas odgrywa tu kluczową rolę"

Tuż po tym jak informacja trafiła do mediów, na portalach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy. Niestety znaleźli się także tacy, którzy zaczęli snuć przypuszczenia na temat powodów zapaści dziennikarki, dlatego Beata Tadla wyłączyła możliwość komentowania swoich postów w mediach społecznościowych.

Beata Tadla na ściance
TRICOLORS/EAST NEWS

Zobacz także: Beata Tadla wyszła za mąż, teraz leci w podróż poślubną! Nie uwierzycie, gdzie wybiera się z ukochanym

Beata Tadla z pewnością odniesie się do sprawy, gdy poczuje się lepiej. Dziennikarka nie raz szczerze mówiła o poważnych kłopotach ze zdrowiem, z którymi musiała się mierzyć. Jakiś czas temu przyznała, że przeszła udar i dzięki natychmiastowej reakcji, zdołała z tego wyjść cało.

-Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy - błąd. Też tak myślałam… 13 lat temu. Całe szczęście, że ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę. To był „mini udar”. Objawy (opadająca ręka, asymetria ust, drętwienie połowy twarzy) ustąpiły następnego dnia i nigdy się nie powtórzyły - wspominała dziennikarka na swoim Instagramie. 

Beata Tadla w przeszłości chorowała także  na sepsę i przebieg tej choroby również opisała w mediach społecznościowych. Ostatni rok był dla dziennikarki bardzo łaskawy, wzięła ślub, cieszyła się życiem rodzinnym i zawodowym. Fani mają nadzieję, że podobnie jak z poprzednimi chorobami, także i tym razem dziennikarka sobie poradzi i szybko wróci do zdrowia.

 

Beata Tadla z ciemnymi włosami
beatatadla/Instagram


 

Zabezpiecz siebie i swoich bliskich! Zapoznaj się z ofertą ubezpieczeń i wykorzystaj do Link4 kod promocyjny, a za ubezpieczenie zapłacisz mniej!
Beata Tadla padła ofiarą hakera
Newsy
Beata Tadla miała zapaść? Syn dziennikarki o jej stanie zdrowia: "Miała takie objawy"
Jan Kietliński skomentował stan zdrowia Beaty Tadli. Syn dziennikarki skonfrontował się z plotkami o tym, że miała dostać zapaści. Co się stało dziennikarce?

Z doniesień mediów wynika, że na początku tygodnia Beata Tadla trafiła do szpitala. Stan zdrowia dziennikarki miał ulec nagłemu pogorszeniu, gdy reporterka była w trakcie nagrań. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Do teraz jednak Beata Tadla nie komentowała informacji, które zaczęły pojawiać się na największych portalach. Stanowisko w tej sprawie zajął wreszcie jej syn, Jan Kietliński. Syn Beaty Tadli potwierdził, że jego mama źle się poczuła i konieczna była interwencja lekarzy. Wypowiedział się też na temat przyczyn nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki. Co zdradził? Beata Tadla trafiła do szpitala Niepokojące doniesienia, dotyczące Beaty Tadli we wtorek przekazał portal Goniec.pl. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez redakcję jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce została przetransportowana do szpitala przez karetkę pogotowia ratunkowego w poniedziałek wieczorem (17 stycznia). Reporterka nagrywała wówczas program poza Warszawą. Dziennikarze podali także przyczynę, powołując się na wiarygodne źródło.  Zobacz także:   Beata Tadla przeszła udar! Dziennikarka opisała objawy: "Czas odgrywa tu kluczową rolę" Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści - czytamy w artykule. Dziennikarka jednak nadal nie skomentowała tych informacji. Komentarza udzielił natomiast jej syn, Jan Kietliński, który potwierdził, że jego mama poczuła się gorzej i znalazła się pod opieką lekarzy. Syn Beaty Tadli opowiedział o tym, co dzieje się z jego mamą Redakcja serwisu Pudelek.pl skontaktowała się z Janem Kietlińskim, by zapytać go o to, jak obecnie czuje się Beata Tadla. Syn znanej dziennikarki uspokoił nieco wszystkich, podkreślając, że stan, w jakim znajduje się jego...

Beata Tadla na ściance
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Beata Tadla przeszła udar! Dziennikarka opisała objawy: "Czas odgrywa tu kluczową rolę"
Beata Tadla opublikowała poruszający post. Do tej pory nie mówiła publicznie, że przeszła udar. Wyszła z tego bez szwanku tylko dlatego, że pomocy udzielono jej natychmiast.

Beata Tadla postanowiła poruszyć na swoim Instagramie bardzo ważny temat dotyczący zdrowia. Dziennikarka i zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" bardzo często w swoich mediach społecznościowych mówi o sprawach ważnych społecznie, często podpierając się własnym przykładem. Za przykładem mamy poszedł ostatnio jej syn, który zszokował internautów dramatycznym wpisem. Jan Kietliński opowiedział wówczas o trudnych momentach z życia rodziny i o tym, że życie jego mamy było zagrożone. Tym razem głos zabrała sama dziennikarka, opisując, jak 13 lat temu doznała mini udaru. Na szczęście pomoc przyszła na czas! Beata Tadla o udarze: "Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy - błąd. Też tak myślałam…" Beata Tadla na swoim Instagramie postanowiła zwrócić uwagę na trudny temat, jakim jest udar. Popularna dziennikarka zaznacza, że w przypadku udaru liczy się czas i błyskawiczna reakcja. Jednak ostatnie wydarzenia związane z pandemią koronawirusa i zaburzonym funkcjonowaniem szpitali sprawiły, że wiele osób z objawami udaru nie zgłosiło się po pomoc od razu: Czas odgrywa tu kluczową rolę. Im szybciej trafimy pod fachową opiekę, tym mniejsze ryzyko śmierci albo trwałej niepełnosprawności. UDAR MUSI BYĆ ROZPOZNANY SZYBKO! Przez pandemię koronawirusa nawet 20% pacjentów ze świeżym udarem mózgu, pomimo objawów, odwlekło wezwanie pomocy. W praktyce oznacza to cięższy przebieg choroby i jej powikłania - alarmuje na swoim Instagramie dziennikarka Beata Tadla, chcąc wzbudzić czujność i uwypuklić powagę natychmiastowej reakcji w razie udaru, posłużyła się własnym przykładem: Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy - błąd. Też tak myślałam… 13 lat temu. Całe szczęście, że ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę. To był „mini...

Beata Tadla przeszła udar mózgu
ONS
Newsy
Beata Tadla opowiedziała o udarze mózgu, który przeszła! "Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala"
Beata Tadla opowiedziała o udarze mózgu, który przeszła! "Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala"

Beata Tadla opowiedziała o groźnej sytuacji sprzed kilku lat, kiedy to przeszła udar mózgu! O tym, że była gwiazda Telewizji Publicznej miała problemy ze zdrowiem  przyznała już w swojej książce "Czego oczy nie widzą". Teraz w rozmowie z magazynem "Show" Tadla zdradziła, jakie były objawy udaru i jak się wtedy czuła. Partnerka Jarosława Kreta w wywiadzie przyznała, że problemy ze zdrowiem rozpoczęły się od problemów ze wzrokiem. Tak, najpierw wzrok, potem drętwienia całej lewej części ciała. Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala. Nie chciałabym się jednak na tym mocno skupiać. Było, minęło... Ale byłam wtedy mocno przestraszona - przyznała Beata Tadla. - Na szczęście to była lekka rzecz, bez większych konsekwencji zdrowotnych, natomiast dość przerażająca. Beata Tadla nie ukrywa, że od tamtej sytuacji zaczęła znacznie intensywniej dbać o swoje zdrowie. My z kolei musimy przyznać, że zdrowsza dieta i aktywność fizyczna bardzo pozytywnie wpłynęły wygląd dziennikarki, która na ostatniej imprezie pochwaliła się znacznie szczuplejszą sylwetką!   Zobacz także: Profilaktyka udaru mózgu     Beata Tadla na jednej z ostatnich oficjalnych imprez. Dziennikarka kilka lat temu przeszła udar mózgu.

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik