Beata Tadla rozstała się z partnerem, którego oficjalnie przedstawiła swoim fanom w listopadzie 2018 roku. Dziennikarka chętnie chwaliła się wspólnymi romantycznymi zdjęciami z tajemniczym wysokim brunetem. Teraz to już przeszłość. O tym, że ich związek jest już zakończony, poinformował partner Tadli. Wydał specjalne oświadczenie, w którym napisał:

Reklama

Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję. Tak, mój związek z Beata Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje - napisał na swoim profilu.

Były Tadli poprosił też o to, by nie szerzyć spekulacji na temat powodów ich rozstania:

Proszę też o nieprześciganie się w wymyślaniu sensacyjnych nagłówków czy poczytnych tekstów bądź tytułów, bo nadal z Beatą darzymy się ogromnym szacunkiem (...)

Dlaczego para się rozstała? Tego najprawdopodobniej się nie dowiemy...

Pragnę również podkreślić, że nie jestem osobą publiczną, dlatego proszę o uszanowanie mojej prywatności. Nie mam też zamiaru więcej wypowiadać się w tym temacie ani niczego komentować - napisał eks Tadli.

Myślicie, że to już rzeczywiście koniec ich związku?

Reklama

Beata Tadla zakończyła właśnie swoją relację. Na razie jednak nie zabrała głosu w sprawie rozstania.

Zobacz także
magda mielcarz
Reklama
Reklama
Reklama