Beata Tadla podczas relacji na InstaStories poinformowała swoich fanów, że przeszła kolejny test na koronawirusa. Dziennikarka pokazała rownież, czy test wykazał wynik pozytywny czy negatywny. Beata Tadla zaraziła się groźnym wirusem?

Reklama

Beata Tadla pokazała wynik testu na koronawirusa

Dokładnie tydzień temu syn Beaty Tadli za pośrednictwem Instagrama poinformował, że zaraził się koronawirusem. Jan Kietliński w swojej relacji opublikowanej w sieci przyznał, że najprawdopodobniej do zakażenia doszło na jednej z imprez z Warszawie. Syn dziennikarki opisał wówczas, jakie miał objawy koronawirusa.

Obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak co było niepokojące to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę- relacjonował Jan Kietliński.

Test wykazał, że syn Beaty Tadli ma koronawirusa i musi przebywać w obowiązkowej kwarantannie. Kwarantanną została również objęta jego mama, która również zdecydowała się wykonać test na COVID-19. Na szczęście test na koronawirusa był negatywny. Teraz okazuje się, że dziennikarka przeszła kolejny test! Beata Tadla zaraziła się koronawirusem? Na szczęście nie!

Ponowny test. Wynik negatywny :) - napisała w relacji na InstaStories.

Dziennikarce i jej synowi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Viola Kołakowska skrytykowała Beatę Tadlę za pokazanie testu na koronawirusa. Dziennikarka odpowiedziała!

Zobacz także

Beata Tadla przeszła kolejny test na koronawirusa.

Instagram

Tydzień temu okazało się, że syn dziennikarki zaraził się koronawirusem.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama