Beata Tadla na randce Beata Tadla w pomarańczowej sukience Beata Tadla na randce w Warszawie Beata Tadla na randce z tajemniczym mężczyzną Beata Tadla przytula się do tajemniczego mężczyzny
Beata Tadla na randce
1/5
Beata Tadla na randce

 

Beata Tadla znów jest zakochana? Pół roku temu znana prezenterka w atmosferze skandalu rozstała się z Jarosławem Kretem. Prezenter zerwał z ukochaną tuż przed "Tańcem z gwiazdami" i to za pośrednictwem mediów! Podczas "Tańca z gwiazdami", w którym oboje występowali, unikali się jak ognia, ale Jarosław Kret ostatecznie szybko odpadł, a Beata stała się ulubienicą widzów. Udział w show Polsatu był dla niej terapią po nieudanym związku, a dodatkowo okazał się też trampoliną do sukcesu - Tadla wygrała w finale i zgarnęła Kryształową Kulę. A Jarosław Kret postanowił do niej wrócić, jednak ona wcale nie była zainteresowana powrotem do swojego byłego. Najpierw rzuciła się w wir imprez po "Tańcu z gwiazdami", a potem zaczęła cieszyć się życiem i... znów randkować. Paparazzi przyłapali ją właśnie na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną. Zobacz kolejne slajdy!

Zobacz: Beata Tadla zabrała syna na nocną imprezkę! Oj, chyba było wesoło! ZDJĘCIA

2/5
Beata Tadla w pomarańczowej sukience

Paparazzi zrobili Beacie zdjęcia podczas spotkania z pewnym mężczyzną. Para spędziła miło czas w restauracji, Beata uśmiechała się do swojego towarzysza i wyglądała na zrelaksowaną. Potem mężczyzna odprowadził ją do auta, a następnie czule się przytulili. Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach!

3/5
Beata Tadla na randce w Warszawie

Beata Tadla w marcu rozstała się z Jarosławem Kretem, który po kilku latach związku wyprowadził się z jej mieszkania i zerwał kontakt. Szybko jednak opamiętał się i postanowił odzyskać ukochaną. Było jednak już za późno.

Jarek wie, że rozstanie z Beatą Tadlą było błędem. Zrozumiał, że ona jest dla niego najważniejsza, i chce nadal z nią być. Teraz stara się jej udowodnić, że warto mu dać drugą szansę - mówił nam znajomy pary.

Beata jednak nie miała zamiaru wrócić do swojego byłego. Teraz na horyzoncie pojawił się nowy mężczyzna!

4/5
Beata Tadla na randce z tajemniczym mężczyzną

Beata Tadla na koniec spotkania czule objęła swojego znajomego. Myślicie, że to coś poważnego?

5/5
Beata Tadla przytula się do tajemniczego mężczyzny

Beata Tadla znów jest zakochana?

Więcej na temat Beata Tadla