Beata Tadla, Jarosław Kret
ONS.pl

Czy „Taniec z gwiazdami" pomoże Beacie Tadli i Jarosławowi Kretowi pokonać kryzys?

Beata Tadla, Jarosław Kret
ONS.pl

Wywiad, jakiego niedawno Beata Tadla i Jarosław Kret udzielili magazynowi "Viva!" wprawił wielu czytelników w osłupienie. Do tej pory, wydawałoby się dobrana para, skonfrontowała się ze sobą, a z ust Beaty padło mnóstwo gorzkich słów, jak choćby te: „Wiele rzeczy deklarowałeś... w spełnianiu obietnic nie jesteś najlepszy”. Jarek przez większość rozmowy starał się tłumaczyć. Jednak czytelnicy odnieśli wrażenie, że w związku tej pary pojawił się kryzys. W najnowszym numerze magazynu „Party" Kret zaprzecza temu.

 

Jaki kryzys? U nas wszystko po staremu, bez zmian – mówi „Party” Jarosław Kret.

 

ZOBACZ: Czy „Taniec z gwiazdami" pomoże Jarkowi Kretowi i Beaty Tadli w karierze? Czy bardziej przeszkodzi?

 

Najwyraźniej jednak innego zdania jest Beata, bo jak czytamy dalej w „Party" czuje się rozczarowana postawą Jarka. Para od jakiegoś czasu nie pojawia się razem publicznie, nie spędziła też w tym roku wspólnie wakacji. Podobno udział w „Tańcu z gwiazdami" ma być rodzajem terapii dla ich obojga.

 

Beata zdecydowała się na udział w „Tańcu z gwiazdami” dlatego, aby dać Jarkowi szansę. Ma nadzieję, że on wreszcie coś zrozumie, otworzy się i zmieni podejście do życia, a także związku - zdradza „Party” przyjaciółka dziennikarki.

 

Więcej o tym, co się dzieje w związku Beaty i Jarka czytaj w magazynie „Party". Za kilka dni pierwszy odcinek show „Taniec z gwiazdami", gdzie para będzie rywalizować ze sobą na parkiecie.

 

ZOBACZ: Nie tylko Beata Tadla i Jarosław Kret będą walczyć przeciwko sobie w „Tańcu z Gwiazdami”! Pojawi się jeszcze jedna para, która zatańczy osobno!

 

Partnerem Beaty w „Tańcu z gwiazdami" będzie Jan Kliment

Beata Tadla i Jan Kliment
Instagram

 

Jarosław Kret uchodzi za indywidualistę i samotnika. Kocha podróże.

Beata Tadla w czarnej sukience na imprezie
ONS.pl

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58