ONS
Newsy

7 MILIONÓW ZŁOTYCH w rok!

Tyle zarobiła Kozidrak w ostatnie 12 miesięcy!

7 milionów na konto! Któż nie marzy o takich pieniądzach! Honoraria godne prawdziwej gwiazdy wpływają na konto Beaty Kozidrak. Skąd takie sumy? Zespół Bajm za jeden występ zbiera gażę w wysokości 85 tysięcy złotych. A więc uzyskanie takiej imponującej kwoty wcale nie jest takie trudne, bowiem jak wyliczył Fakt zespół zagrał w zeszłym roku 62 koncerty. Do tego zdarzają się występy extra takie jak sylwester za które zespół zarobił 200 tysięcy za 11 minutowy występ

Do tego dochodzą tantiemy jakie piosenkarka otrzymuje za swoje piosenki. Kozidrak jest bowiem autorką tekstów przeszło 200 piosenek, które są regularnie grane w rozgłośniach radiowych i na koncertach. 

Nie myślcie sobie, że 7 milionów to jest ogólny zarobek zespołu Bajm. Fakt wyliczył dokładnie, że po opłaceniu wszystkich członków zespołu, tyle zostaje w kieszeni piosenkarki.

Trzeba przyznać, że kariera Kozidrak jest nadal bardzo aktywna i na tą ogromną kwotę Bajm zasłużył sobie swoją ciężką pracą. Mimo wielu fanów w całej Polsce nikt nie jest przesycony jej osobą. Może dlatego, że piosenkarka chroni swoje życie prywatne i nie ma jej zbyt wiele w mediach.

Beata Kozidrak zarobi 4,5 mln złotych
ONS
Newsy
Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!
Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!

Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi 4,5 mln złotych ! Według doniesień "Super Expressu", właśnie na taką kwotę może liczyć wokalistka zespołu Bajm. Skąd tak wysoka suma? Tabloid ustalił, że za jeden koncert Beata Kozidrak i jej grupa zgarnia około 50 tysięcy złotych, a w najbliższym czasie odbędzie się ich prawie 50!   Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej. Planujemy około 50 koncertów  - przyznał menadżer zespołu i mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras. Dodatkowo na konto Beaty Kozidrak , jak co roku, wpłynie ok. 2 mln złotych za tantiemy, które otrzymuje jako autorka tekstów swoich hitów. A tych, przez 35 lat obecności na polskim rynku muzycznym, stworzyła blisko 200. Kozidrak rozpoczęła już trasę koncertową "Bingo Tour" na której fani usłyszą największe przeboje zespołu Bajm i ich najnowsze utwory m.in. piosenkę "Bingo" . To potwierdzenie, że Beata Kozidrak to prawdziwa królowa polskiej sceny muzycznej!   Zobacz także: "Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą". Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu   Według doniesień tabloidu Beata Kozidrak zarobi ok. 4,5 mln złotych.   Piosenkarka razem z zespołem ruszyła w trasę koncertową.

ONS
Newsy
Kozidrak bogatsza o ponad 3 miliony złotych!
W kilka miesięcy zarobiła niezłą sumkę

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Beata Kozidrak wciąż zachwyca swoim głosem, dlatego na koncerty artystki przychodzą tłumy fanów. Okazuje się, że wokalistka zespołu „Bajm” pomimo znacznie mniejszej ilości koncertów niż kiedyś zgromadziła na swym koncie niezłą sumkę… Jak wylicza „Fakt” za jeden koncert gwiazda inkasuje 85 tysięcy złotych! Od początku roku Beata Kozidrak wystąpiła 36 razy, więc łącznie zainkasowała ponad 3 miliony złotych ! - Oczywiście musi tą sumą podzielić się ze wszystkimi członkami zespołu, ale i tak jako twarz zespołu zgarnia lwią część zarobków- czytamy w tabloidzie. Myślicie, że kwota jaką zebrała piosenkarka jest wysoka? Okazuje się, że w porównaniu z sumą jaką mogła się pochwalić w zeszłym roku 3 miliony to nic takiego! Na początku tego roku „Fakt” obliczył, że za wszystkie koncerty z 2010 roku na koncie Beaty Kozidrak pojawiło się… 7 milionów złotych !

Beata Kozidrak nie wystąpi na festiwalu w Opolu
Newsy
Beata Kozidrak nie wystąpi na festiwalu w Opolu! "Zażyczyła sobie 50 tys. zł, co było kwotą nie do przejścia"
Poszło o pieniądze!

Beata Kozidrak nie wystąpi na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Według doniesień Faktu, artystka razem z zespołem Bajm miała być jedną z gwiazd tegorocznej imprezy. Niestety, jak się okazuje, fani nie usłyszą ich hitów w Opolu. Według tabloidu, organizatorzy festiwalu nie zgodzili się bowiem na finansowe żądania Beaty Kozidrak, która chciała zarobić 50 tysięcy złotych! Diva polskiej sceny muzycznej zdecydowała się więc zagrać na innej scenie - w Olkuszu. Inni artyści zagrają tylko za zwrot kosztów, a Beata zażyczyła sobie 50 tys. zł, co było kwotą nie do przejścia. Bez gwarancji finansowej ze strony organizatorów Opola, wybrała zarobek w Olkuszu - zdradza informator tabloidu. Żałujecie, że Beata Kozidrak nie pojawi się na słynnym festiwalu w Opolu? Waszym zdaniem 50  tys. złotych za koncert zespołu Bajm to rzeczywiście zbyt wiele?   Zobacz także: Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!   Beata Kozidrak nie wystąpi na festiwalu w Opolu.   Organizatorzy nie zgodzili się na żądania finansowe gwiazdy.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner