Beata Kozidrak kupi córce butik?

 

Beata Kozidrak przygotowała dla swojej córki zaskakujący prezent ślubny! Jak informuje "Fakt" młodsza córka piosenkarki, Agata Pietras, szykuje się do ślubu i planuje przeprowadzkę z Lublina do Warszawy. To jednak nie koniec rewolucji w życiu córki Beaty Kozidrak. Okazuje się bowiem, że Agata chciałaby otworzyć w stolicy własny butik z odzieżą... Piosenkarka postanowiła więc spełnić marzenie Agaty! 

 

Zobacz także: Były mąż Kozidrak sprzedaje ich wielką willę! Cena? Ogromna! Zobacz zdjęcia domu i jego wnętrz i oceń czy jest wart takich pieniędzy!

 

Beata Kozidrak i prezent dla córki

Informator "Faktu" twierdzi, że Beata Kozidrak postanowiła kupić córce butik w Warszawie! Agata Pietras już od kilku lat jest właścicielką marki Modlishka i prowadzi swój salon w Lublinie. Czy teraz podbije modowy rynek w Warszawie?

Beata wierzy, że jej córka ma wielki talent i jest z niej bardzo dumna. Powiedziała Agacie, żeby nie martwiła się kosztami i atrakcyjną lokalizacją, bo ona się tym zajmie. To ma być taki przedślubny prezent. Szczęście ukochanej córki jest dla niej najważniejsze - zdradza źródło "Faktu". 

Taka mama to prawdziwy skarb! :)

 

Zobacz także: STYL BEATY KOZIDRAK: HOLLYWOODZKI GLAMOUR CZY FESTIWALOWY KICZ?

 

Beata Kozidrak kupi córce butik w Warszawie? 

 

Agata Pietras, córka Beaty Kozidrak, na pokazie Agnieszki Maciejak
ONS

 

Piosenkarka przygotowała dla Agaty wyjątkowy prezent.

Beata Kozidrak
ONS

Więcej na temat Beata Kozidrak