Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram
Newsy

Basia Kurdej-Szatan straciła kolejny program w TVP. Dlaczego? Jest komentarz stacji!

Basia Kurdej-Szatan straciła kolejny program w TVP. Dlaczego? Jest komentarz stacji!

Zaledwie kilka dni temu magazyn "Party" poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi kolejnych  edycji programów "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Okazało się wówczas, że jedna z największych gwiazd stacji straciła aż dwa programy w TVP ponieważ nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi. Ostatnio Basia Kurdej-Szatan głośno poparła paradę równości, a wcześniej brała udział w protestach w obronie sądów. Teraz "Super Express" donosi, że aktorka straciła kolejny program!

Tamara Gonzalez Perea o Basi Kurdej-Szatan. Jaki ma kontakt z byłą prowadzącą "Dance dance dance"?

Basia Kurdej- Szatan nie poprowadzi "Dance, dance, dance"?

Według doniesień "Super Expressu" to już pewne, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi drugiej edycji tanecznego show "Dance, dance, dance". Dlaczego? Władze TVP w przesłanym do redakcji dziennika oświadczeniu komentują swoją decyzję. Okazuje się, że stacja nie wyklucza, że w przyszłości Basia Kurdej-Szatan poprowadzi inny program.

Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących. Panią Kurdej- Szatan nadal można oglądać w serialu „M jak miłość”, a w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP- "SE" cytuje Centrum Informacji Telewizji. 

Żałujecie, że aktorka nie pojawi się w nowych edycjach "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz w "Dance, dance, dance"? Myślicie, że Basia Kurdej-Szatan wkrótce poprowadzi nowe show w TVP? 

Według medialnych informacji Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi nowej edycji "Dance, dance, dance".

kto wygrał dance, dance, dance
Instagram

Aktorka nie będzie prowadzić także kolejnej odsłony "The Voice of Poland".

Basia Kurdej Szatan
instagram

Zobacz także
Basia Kurdej Szatan w białej marynarce

Basia Kurdej Szatan przejdzie do Polsatu?! Już otrzymała tam pierwszą pracę!

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie

TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP! Dlaczego? Powód jest zaskakujący!

 

Marta Manowska i Basia Kurdej Szatan konflikt?
Newsy
Kurdej Szatan i Manowska mają konflikt i walczą o wpływy w TVP? Basia komentuje!
Kurdej Szatan i Manowska mają konflikt i walczą o wpływy w TVP? Basia komentuje!

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o początkach konfliktu między Martą Manowską a Basią Kurdej Szatan. Panie mają rywalizować o to, która jest większą gwiazdą stacji TVP. Marta prowadzi aż dwa programy w Telewizji Publicznej - "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Coraz częściej mówi się o tym, że otrzyma kolejny. Z kolei Basia Kurdej Szatan poprowadziła już "Dance Dance Dance", "Kocham Cię Polsko", "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Czy rzeczywiście gwiazdy ze sobą rywalizują? Zobacz, co zdradziła nam Basia Kurdej Szatan! Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę! Poszło jej tak źle? Którą z nich lubisz bardziej?

Basia Kurdej Szatan w białej marynarce
EastNews
Newsy
Wspólny występ z mężem w „Tańcu z Gwiazdami” to nie koniec! Barbara Kurdej-Szatan ma kolejne plany
Wspólny występ z mężem w „Tańcu z Gwiazdami” to nie koniec! Barbara Kurdej-Szatan ma kolejne plany

Tego można się było spodziewać! Gdy wyszło na jaw, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP, natychmiast skorzystał z tego Polsat. Stacja zaproponowała aktorce udział w „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami”.  Barbara Kurdej-Szatan dowiedziała się niedawno, że nie poprowadzi ani „The Voice of Poland”, ani „The Voice Kids”. Po pięciu latach TVP nagle zakończyła współpracę z artystką. Aktorka miała zaśpiewać na festiwalu w Opolu, ale ostatecznie jej występ odwołano. Nie poprowadzi też kolejnych edycji „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, choć w sierpniu miała już zaczynać zdjęcia. Co się stało?  Barbary Kurdej-Szatan odeszła z TVP TVP nie zajęła oficjalnego stanowiska w sprawie zakończenia współpracy z aktorką. Mówi się jednak, że przyczyna nieprzedłużenia z nią umów jest fakt, że zbyt często pojawiała się na antenie stacji. W kuluarach można też usłyszeć plotki, że Barbara straciła pracę z powodu swoich sympatii politycznych.  Kurdej-Sztan poparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy, wsparła Paradę Równości i wzięła udział w protestach w obronie sądów. W TVP Kurdej-Szatan możemy już tylko oglądać w serialu „M jak miłość”.   Kilka gwiazd poparło Basię, komentując jej rozstanie z TVP. A co pisała sama aktorka? Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TP” - jak mnie określano - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale!” , napisała w swoim oświadczeniu Basia. Barbara Kurdej-Sztan w Polsacie...

Basia Kurdej Szatan w białej marynarce
EastNews
Newsy
Basia Kurdej Szatan przejdzie do Polsatu?! Już otrzymała tam pierwszą pracę!
Basia Kurdej Szatan przejdzie do Polsatu?! Już otrzymała tam pierwszą pracę!

Ostatnio "Party" jako pierwsze podało, że Basia Kurdej Szatan straciła aż dwa programy w TVP. Gwiazda nie poprowadzi już "The Voice of Poland" ani "The Voice Kids". Mówi się też, że nie zobaczymy jej wiosną w drugiej edycji "Dance, Dance, Dance". A wszystko przez to, że aktorka nie kryła się ze swoimi poglądami, także politycznymi. Oczywiście Kurdej nie musi martwić się o pracę (nadal gra w dwóch serialach - "M jak miłość" w TVP i "W rytmie serca" w Polsacie) - Polsat od razu znalazł dla niej pracę! Basia Kurdej Szatan poprowadzi koncert Polsatu Już 30 czerwca Basia Kurdej Szatan wraz z Maciej Rockiem poprowadzi koncert „Przebojowe Opole”, który zobaczymy na antenie Polsatu! Podczas show na deskach opolskiego amfiteatru wystąpią m.in. Krzysztof Cugowski, Ryszard Rynkowski, Edyta Górniak, Wilki, Maciej Maleńczuk, Lanberry, Komodo, a zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie Shaggy! Kurdej Szatan ma mnóstwo doświadczenia w prowadzeniu koncertów telewizyjnych na żywo, ale pierwszy raz zrobi to w innej telewizji niż TVP. Czy w ten sposób Nina Terentiew chce sprawdzić Barbarę?  Kiedy okazało się, że Kurdej traci 2 programy w TVP, pojawiły się plotki, że już jesienią zobaczymy ją w... "Tańcu z Gwiazdami". Inne źródła donoszą z kolei, że Telewizja Publiczna wcale nie chce pozbywać się jednej z największych gwiazd w Polsce i już wkrótce Barbara z mężem, Rafałem, poprowadzą reaktywujący się program "Czar par". To wszystko na razie w sferze plotek, ale jak widać - wszyscy chcą pracować z Basią!    Barbara Kurdej Szatan to jedna z największych gwiazd w Polsce!  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner