Basia Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży? O to podejrzewają aktorkę niektórzy fani, zwracając uwagę na zaokrąglony brzuszek, który widoczny był w jednej z kreacji. Dopasowana w pasie sukienka wyraźnie podkreśliła brzuszek, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy sugerujących ciążę. Gwiazda szybko zareagowała na te podejrzenia i odpowiedziała podejrzliwym fanom!

Reklama

Basia Kurdej-Szatan spodziewa się kolejnego dziecka?

Basia Kurdej-Szatan pojawiła się ostatnio na jednej z imprez w długiej dopasowanej sukni. Kreacja od pasa w dół była bardzo dopasowana i podkreślała figurę aktorki. Tego dnia gwiazda postawiła na minimalizm w jasnym wydaniu. Zdjęciem swojej stylizacji pochwaliła się oczywiście w mediach społecznościowych. Jednak fani zamiast docenić zestaw Basi Kurdej-Szatan zwrócili uwagę na wyraźnie zaokrąglony brzuch. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pytań typu:

Ciążowy brzuszek? ????

Basia jest w ciąży

Coś brzuszek jakiś inny ????

Który miesiąc?

Jesteś w ciąży ???? piękna sukienka tyle że te brzusio może zmylic każdego ???? a już myślałam że będę Cię uwielbiać podwójnie ????

Jak zareagowała aktorka na pytania o ciążę?

Na komentarz Basi Kurdej-Szatan dotyczący ciąży nie trzeba było długo czekać. Gwiazda jest bardzo aktywną użytkowniczką serwisów społecznościowych i szybko odpowiada na komentarze swoich fanów, nawet te kontrowersyjne. Tym razem jednym słowem ucięła plotki na temat drugiej ciąży i napisała:

Nie ????????‍♀️???????????? - aktorka szybko zamknęła temat ciąży!

W takim razie z gratulacjami trzeba się jeszcze wstrzymać!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan jest zazdrosna o męża? Rafał Szatan w "M jak miłość" gra sporo miłosnych scen!

Basia Kurdej-Szatan z mężem

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama