Bartłomiej Topa dzięki głównej roli w głośnym filmie "Drogówka" stał się obecnie jednym z najpopularniejszych aktorów. Gwiazdor odkąd zaczął występować w produkcjach Wojciecha Smarzowskiego wzmocnił swoją pozycję w branży, a jego popularność znacznie wzrosła, do tego stopnia, że stał się ulubieńcem kobiet.

Reklama

O życiu prywatnym Topy wiadomo niewiele. Aktor ma za sobą nieudane małżeństwo z malarką Agatą Rogalską. Owocem tego związku jest 12-letni syn. Ponadto przez jakiś czas Bartłomiej miał romans z Magdaleną Popławską. Para jednak rzadko pojawiała się razem publicznie. Jak dowiedział się dwutygodnik "Grazia" gwiazdor znalazł nową miłość.

W jednym z ostatnich wywiadów Topa przyznał się, że najczęściej zakochuje się na wiosnę, gdyż uwielbia patrzeć na kobiece stopy.

- Lubię patrzeć na kobiece stopy w sandałach, klapkach, boso. Zimą jestem nieszczęśliwy, bo są ukryte, więc niecierpliwie czekam na wiosnę - przytacza słowa aktora "Grazia".

Reklama

Niedawno Topa na jednej z premier filmowych pojawił się w towarzystwie tajemniczej brunetki. Tą kobietą była krakowska aktorka Anna Terpiłowska, która jest młodsza od niego o 20 lat. Niedługo na zewnątrz powinno zrobić się cieplej, więc aktor z pewnością będzie mógł podziwiać bose stopy swojej nowej wybranki.

Reklama
Reklama
Reklama