Party Stories
Ula i Bartek M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy

Bartek w "M jak miłość" trafi więzienia!? Co zrobił tym razem?

Przeszłość znów dopadnie Bartka. Czy Ula pomoże mu uniknąć więzienia?

Bartek w „M jak miłość” znów wpadnie w poważne problemy. Za to, że nie chciał pomóc dawnym kolegom oni postanowią się zemścić i zrobią wszystko, aby boleśnie odczuł ich gniew! W 1509 odcinku serialu, który już 7 kwietnia, okaże się, że Lisiecki ma poważne problemy i może trafić do więzienia na długie lata! Co zrobi Ula, kiedy dowie się o kłopotach męża?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Gangsterzy pogrąża Bartka?

Niestety w małżeństwie Uli i Bartka ciągle pojawiają się nowe problemy. Para nie ma okazji na spokojne życie w siedlisku. Kiedy już pogodzili się i wszystko wskazywało na to, że ich kłopoty się zakończyły Bartek padnie ofiarą znajomych gangsterów. Obciążyli go zeznaniami za które czeka go areszt!

Zaczęli sypać, próbują go teraz pociągnąć za sobą… Opowiadają ciekawe historie - wyzna zaintrygowany Janek. 

Na pytanie Soni czy wierzy w ich zeznania policjant odpowie szczerze:

Nie wierzę, a oni ewidentnie chcą się zemścić. Ale zanim Bartek dowiedzie, że jest czysty, minie parę miesięcy, które pewnie spędzi… w areszcie. 

Niestety tym razem Janek nie może ostrzec Bartka i Uli. Policjant wie, że te zeznania pogrążą Lisieckiego i jeśli nie zniknie, trafi za kratki!

Dlatego najlepiej by było, gdyby na trochę... zniknął. (...) Prokurator prowadzi śledztwo... Nie mogę chłopaka tak po prostu ostrzec, no nie mogę!  - powie szczerze Janek w rozmowie z partnerką. 

Czy komuś uda się ostrzec Bartka? Dowiemy się już wkrótce.

Zobacz także: Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Przeszłość znów dopadnie Bartka, kiedy najmniej się tego spodziewa!

Bartek M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Co zrobi Ula?

Ula i Bartek M jak miłość
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Jesteście fanami "M jak miłość" i widzieliście wszystkie odcinki hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdźcie się w naszym quizie! W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), aresztowanie Olka (Maurycy Popiel) czy "romans" Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Pawła (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki które wywoływały największe emocje. Pamiętacie, co jeszcze wydarzyło się w "M jak miłość"?

Zaczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także:  "M jak miłość": Dramat Olka w więzieniu. Czy dzięki Budzyńskiemu wyjdzie na wolność?

Jesteście fanami "M jak miłość" i widzieliście wszystkie odcinki hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdźcie się w naszym quizie! W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), aresztowanie Olka (Maurycy Popiel) czy "romans" Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Pawła (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki które wywoływały największe emocje. Pamiętacie, co jeszcze wydarzyło się w "M jak miłość"? Zaczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:    "M jak miłość": Dramat Olka w więzieniu. Czy dzięki Budzyńskiemu wyjdzie na wolność?

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
W "M jak miłość" Bartek zemści się na Grzelaku! Janek zamknie go w więzieniu i pozbędzie się rywala?
Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów wyląduje w więzieniu? Czy Janek (Tomas Kollarik) zamknie męża Uli i skutecznie pozbędzie się swojego największego rywala?

Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów wyląduje w więzieniu? Czy Janek (Tomas Kollarik) zamknie męża Uli i skutecznie pozbędzie się swojego największego rywala? Emocje w "M jak miłość" nie opadają! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w Grabinie pojawi się Grzelak, stary znajomy Bartka, który będzie chciał się na nim zemścić. Bandyta zaatakuje Ulę (Iga Krefft), którą w ostatniej chwili uratuje Janek.  Teraz okazuje się, że wkrótce Bartek spotka się z Grzelakiem i mocno go pobije! Jak zareaguje Janek? Bartek trafi do więzienia? Według doniesień portalu superseriale.se.pl, w 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek w rozmowie z bratem przyzna, że zemścił się na Grzelaku i go skatował! Co więcej, mąż Uli przyzna, że chce się zgłosić na policję, żeby przyznać się do pobicia. Szybko okaże się jednak, że Janek o całej sytuacji dowiedział się znacznie wcześniej! Jak zareaguje policjant, kiedy spotka się z Bartkiem? Czy Janek będzie chciał pozbyć się rywala i zamknie go w areszcie? Okazuje się, że nie!  Na twoim miejscu zrobiłbym to samo - powie Janek.  Bartek będzie zaskoczony szczerym wyznaniem Janka. Czy ta sytuacja zmieni relacje byłego narzeczonego i męża Uli? Czy Ula dowie się, że jej mąż zemścił się na Grzelaku i go pobił? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Przypominamy,  że 1474. odcinek serialu zostanie wyemitowany już 2 grudnia! Będziecie oglądać? Zobacz także:  Olewicz zniszczy Olka w "M jak miłość"! Co zrobi Chodakowski, kiedy odbierze telefon o odnalezieniu zwłok w lesie? Bartek zemści się na Grzelaku. Janek dowie się o pobiciu, ale nie aresztuje Bartka.  

Ula i Janek M jak miłość
Instagram
Newsy
M jak miłość: Janek umrze na oczach Uli? Dramatyczne chwile w serialu TVP!
Kolejny dramat w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą odcinek serialu, w którym Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie!

Kolejny dramat w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą odcinek serialu, w którym Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie! Okazuje się bowiem, że policjant stanie w obronie Uli (Iga Krefft) i zostanie postrzelony przez bandytę. Czy były narzeczony Mostowiakówny przeżyje? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w 1471. odcinku wielkiego hitu Telewizyjnej Dwójki. Kto strzeli do Janka i jak zakończy się ten dramatyczny wątek?  Janek będzie walczył o życie w szpitalu Jak już wiemy, to Grzelak napadnie na Ulę. Bandyta będzie chciał zemścić się na Bartku (Arkadiusz Smoleński), dlatego kiedy tylko będzie miał okazję zaatakuje jego żonę w lesie! Ula w ostatnim momencie poinformuje policję o napadzie. Jak informuje portal superseriale.se.pl na miejscu pojawią się Janek i Rafał (Jakub Kucner). Niestety, w pewnym momencie bandyta strzeli do Janka prosto w serce! Ula będzie przerażona widokiem zakrwawionego policjanta. Janek będzie umierał na jej oczach! Postrzelony policjant będzie walczył o życie w szpitalu, a Ula będzie czuwać przy jego łóżku. Według doniesień portalu kiedy Bartek zobaczy rozpacz swojej żony postanowi się z nią rozstać. Bartek zrobi to, żeby uchronić swoją ukochaną przed kolejnymi atakami ze strony swoich dawnych kolegów z więzienia. Czy Ula i Bartek rzeczywiście zakończą swoje małżeństwo, a przede wszystkim czy Janek przeżyje? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Widzom serialu przypominamy, że 1471 . odcinek serialu, w którym Janek zostanie postrzelony zostanie wyemitowany 19 listopada. Będziecie oglądać? Zobacz także:   Marcin w obronie Olka skrzywdzi Izę!? Kolejny dramat w "M jak miłość"! Janek zostanie postrzelony na oczach Uli. Ula będzie zrozpaczona.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner