Bartek Kapustka w koszulce reprezentacji

Bartek Kapustka skomentował swój transfer wart 6,5 miliona funtów! Czy podjął już decyzję?

Bartek Kapustka w koszulce reprezentacji

Bartek Kapustka skomentował swój transfer do Leicester City! Młody piłkarz potwierdził, że trwają rozmowy z mistrzem Anglii, Leicester City. Po zakończeniu Euro 2016 Bartosz Kapustka jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników. "Daily Mail" podało, że wartość Bartosza Kapustki wynosi 6,5 miliona funtów! Tyle Leicester City jest w stanie zapłacić za "cudowne dziecko", jak o nim napisali.  Po niedzielnym meczu Cracovii na konferencji prasowej Bartek Kapustka przyznał, że trwają rozmowy na ten temat:

Dla mnie to fajna sprawa. Cieszę się, że taki klub jest zainteresowany moją osobą. Nie wszystko zależy ode mnie. Rozmowy są prowadzone. Jeżeli wszystko skończy się pozytywnie, to też będę szczęśliwy.

Dziennikarz dopytywał, czy jemu w ogóle robi różnicę czy zagra w lidze angielskiej czy np. niemieckiej. Bartek Kapustka bardzo szybko odpowiedział:

To pokaże czas. Uczę się wszystkiego, poznaję różne zakątki świata. Na pewno nie obawiam się tego, każdy kierunek może być dobry, gdy ktoś jest zdeterminowany.

Według "Daily Mail" piłkarzem są zainteresowane jeszcze dwa inne kluby Everton i Southampton.

 

Zobacz: Dziewczyna Bartka Kapustki pokazała ich psa! Ta rasa warta jest naprawdę sporo! Ile dokładnie?

Bartosz Kapustka skomentował transfer Leicester City

Bartosz Kapustka w garniturze

Czy Bartek Kapustka powinien zmienić klub?

Bartosz Kapustka

Więcej na temat Bartek Kapustka
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15