Bartosz Kapustka w top 10 najchętniej wyszkiwanych piłkarzy

Bartek Kapustka prywatnie nie zawsze jest "grzecznym chłopcem"! Brał udział w szamotaninie! O co poszło?

Bartosz Kapustka w top 10 najchętniej wyszkiwanych piłkarzy

Choć Bartek Kapustka ma zaledwie 19 lat, jest dojrzały i poukładany. Nie pali, nie przesadza z alkoholem, stroni od wybryków.

Widziałem starszych chłopaków, którzy mieli talent, ale wciągnęło ich nocne życie Krakowa, używki. Pogubili się”, twierdzi.

W trakcie kariery przydarzyła mu się tylko jedna poważna wpadka, gdy po meczu poszedł z kolegami do klubu i wdał się w szamotaninę z mężczyzną, który uznał, że „Kapi” trochę za długo rozmawiał z jego dziewczyną. Sam Bartek twierdzi, że nie podrywał tamtej kobiety, bo już wtedy był związany z Klaudią Adamczyk, początkującą modelką, hostessą i właścicielką internetowego sklepu „Don’t be naked”. Są parą od roku, a już wkrótce będą musieli podjąć poważną decyzję. Bartka niemal na pewno czeka przeprowadzka i duże pieniądze. Już zimą chciał go kupić Galatasaray Stambuł. Turcy oferowali za niego 4,5 miliona euro, a jemu dawali 700 tys. euro rocznie. Ale Bartek Kapustka uznał, że po Euro pojawią się lepsze oferty. Miał rację, bo dziś interesuje się nim Juventus, Borussia, Inter i AS Roma. Gdzie będzie grał Bartek, nie wiemy. Ale wiemy, że będzie grał świetnie!

 

Więcej na temat Bartka Kapustki przeczytacie w nowym magazynie "Party".

 

Bartek Kapustka to niezły przystojniak!

Bartek Kapustka

 

Klaudia Adamczyk , dziewczyna Bartka Kapustki.

Klaudia Adamczyk

Więcej na temat Bartek Kapustka
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43