Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Barbara Sienkiewicz i jej dzieci na spacerze w telewzji
Screen Pytania na Śniadanie
Newsy

Najstarsza matka w Polsce zdradziła, co się stanie z jej dziećmi, gdy jej zabraknie

Najstarsza matka w Polsce zdradziła, co się stanie z jej dziećmi, gdy jej zabraknie

Barbara Sienkiewicznajstarsza matka w Polsce, była  gościem "Pytania na śniadanie". Marzena Rogalska sprawdziła, co się dzieje u aktorki po burzy, jaką wywołało to, że Barbara Sienkiewicz zdecydowała się na macierzyństwo w wieku 60 lat. Aktorka znalazła się w trudnej sytuacji finansowej i jej kolega Olgierd Łukaszewicz postanowił nagłośnić sprawę. Barbara Sienkiewicz nie otrzymała zasiłku macierzyńskiego i nie dostała też dodatku do emerytury, a wychowuje dwójkę małych bliźniąt. Okazuje się, że medialna zawierucha to był dla niej bardzo trudny czas.

Czułam się jak zaszczute zwierzę w klatce domowej. Siedziałam z dziećmi w domu. Było stukanie drzwi różnych ludzi, też podstawionych. Nie wiem, czy to było w dobrej czy złej wierze. Był ciemny samochód pod klatką, był ogrom telefonów, których w ogóle nie odbierałam, bo czułam się tak jakbym komuś coś zrobiła coś złego. Nie wiem, czemu jest taka nienawiść - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie" Barbara Sienkiewicz.

Rogalska zapytała jeszcze raz, czy bliźnięta zostały poczęte naturalnie czy może to było jednak in vitro, ale Barbara Sienkiewicz uważa, że to zbyt intymne pytanie i nie powinno się zaglądać do czyjejś sypialni. Przyznała jednak, że mogła usunąć ciążę, ale nie zrobiła tego.

Nie tylko Janet Jackson zdecydowała się na późne macierzyństwo. Zobacz, kto jeszcze!

Barbara Sienkiewicz zdradza czy usunęłaby ciążę

Była ciąża, mogłam usunąć. Wiedziałam, że jest dwójka dzieci, znałam płeć małego i naprawdę mogłam to zrobić. Ale nie przeszło mi to przez myśl - powiedziała w śniadaniówce najstarsza matka w Polsce.

Sienkiewicz wybrała opiekunów swoich dzieci - to młodzi ludzie

Dziennikarka poruszyła temat, który najbardziej wzbudza emocje - co stanie się z dziećmi, kiedy Barbara Sienkiewicz nie będzie mogła już się nimi opiekować. Okazuje się, że Sienkiewicz wybrała opiekunów prawnych dla córki i synka, a do tego liczy, że znajdzie życiowego partnera, który będzie jej pomagał. Ma już nawet kogoś na oku!

Mam nadzieję, że będę bardzo długo sprawna, że będę bardzo długo wyglądała tak jak w tym momencie. A co z nimi? Jest tak zwany opiekun prawny. Ja myślę o tym. Dzieci będą chrzczone, są już rodzice, jest małżeństwo dwudziestoparoletnie, które zostanie chrzestnymi dwójki dzieci. Mam też nadzieję, że uda mi się znaleźć mądrego partnera. Kiedyś byłam w bardzo miłym związku. Teraz ten pan jest wolny, ja też jestem wolna. I jesteśmy w kontakcie - wyznała Sienkiewicz.

Barbara Sienkiewicz matka

Marzena Rogalska w niebieskiej sukience i Barbara Sienkiewicz z dziećmi w wózku
Screen Pytania na Śniadanie

Dzieci Barbary Sienkiewicz w wózku na spacerze
Screen z Pytania na Śniadanie

Barbara Sienkiewicz- najstarsza matka w Polsce
East News
Newsy
Najstarsza matka w Polsce ochrzciła dzieci. Pamiętacie, jakie imiona noszą jej bliźniaki?
Najstarsza matka w Polsce ochrzciła dzieci. Pamiętacie, jakie imiona noszą jej bliźniaki?

Barbara Sienkiewicz , najstarsza matka w Polsce, ochrzciła swoje bliźnięta . Jak donosi Super Express ceremonia odbyła się w środę w jednym z warszawskich kościołów. Na uroczystość aktorka zaprosiła najbliższe osoby. Wśród gości znaleźli się jedynie rodzice chrzestni dzieci, matka Barbary Sienkiewicz, opiekunka bliźniąt oraz Olgierd Łukaszewicz. Najstarsza matka w Polsce w rozmowie z tabloidem zdradziła kogo wybrała na rodziców chrzestnych małej Ani i Piotra . Przy okazji przyznała, że to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu. -   To odpowiednie osoby, bo to rodzina katolicka. Nasze babcie, czyli moja i Doroty, były rodzonymi siostrami. A chrzestny Waldemar jest mężem Doroty . Mówi się, że to najszczęśliwszy dzień w życiu, ale to jest jednocześnie spokój takiej pewności, że dzieci pójdą już drogą, która jest pewną drogą na całe życie. Myślę, że chrzest mógł być wcześniej o kilka miesięcy, bo z tym nie należy zwlekać, ale rodzice zazwyczaj chrzczą dzieci do roku, więc cieszę się, że zmieściłam się w tym kanonie. Po mszy aktorka zaprosiła swoich gości do restauracji, gdzie według prasy, wznieśli toast za ochrzczone dzieci. Przypominamy, że kilka tygodni temu Barbara Sienkiewicz w Pytaniu na śniadanie przyznała, że wybrała już opiekunów prawnych , którzy zajmą się dziećmi kiedy ona sama nie będzie się już mogła nimi opiekować. Są to właśnie rodzice chrzestni bliźniaków. - Jest tak zwany opiekun prawny. Ja myślę o tym. Dzieci będą chrzczone, są już rodzice, jest małżeństwo dwudziestoparoletnie, które zostanie chrzestnymi dwójki dzieci. Zobacz również: Barbara Sienkiewicz odpowiada na krytykę jej późnego macierzyństwa: "Skąd tyle nienawiści?" Barbara Sienkiewicz Barbara Sienkiewicz Barbara Sienkiewicz z dziećmi w programie "Pytanie na śniadanie"

EastNews
Newsy
Najstarsza matka w Polsce wysłała dzieci do żłobka. Teraz szuka pracy. Jest już nawet pierwsza propozycja
Najstarsza matka w Polsce wysłała dzieci do żłobka. Teraz szuka pracy. Jest już nawet pierwsza propozycja

Najstarsza matka w Polsce szuka pracy. Barbara Sienkiewicz o której w 2015 roku zrobiło się głośno za sprawą jej późnego macierzyństwa w rozmowie z Super Expressem przyznała, że chciałaby się wreszcie skupić na swojej karierze. 61-letnia aktorka oddała swoje dzieci do żłobka, dzięki czemu może teraz wrócić do grania. Najstarsza matka w Polsce przyznaje, że pojawiła się już nawet pierwsza propozycja pracy. Duński pisarz napisał książkę i ja dostałam propozycję, by czytać w Polsce jej fragmenty. Jak na razie nie znam szczegółów. To będzie forma teatralna - zdradziła w rozmowie z tabloidem. A jak dzieci Barbary Sienkiewicz radzą sobie w żłobku? Mama Ani i Piotrusia nie ukrywa, że chłopiec początkowo nie był zachwycony żłobkiem - Ania z kolei od pierwszego dnia świetnie odnalazła się w nowym miejscu. Córka i syn chodzą do żłobka. Córka uwielbia tam chodzić, synek już też zaczyna. Mała jest szczęśliwa, lubi być między dziećmi i to widać, bo chodzi tam z miłą chęcią. Synek chwilami miał momenty niechęci bycia z dziećmi, ale już się odnajduje. Gdy wychodziły mu zęby, odganiał wszystkie dzieci, które do niego podchodziły - czytamy.   Zobacz także: Najstarsza matka w Polsce stara się o 500 złotych od rządu: "Wypełnię wniosek"   Barbara Sienkiewicz szuka pracy. Najstarsza matka w Polsce oddała dzieci do żłobka.

Barbara Sienkiewicz- najstarsza matka w Polsce
East News
Newsy
Reżyser Klanu nie chce już Barbary Sienkiewicz: "Nie potrzebujemy tej pani u nas"
Reżyser Klanu nie chce już Barbary Sienkiewicz: "Nie potrzebujemy tej pani u nas"

Barbara Sienkiewicz znowu pojawi się w "Klanie"? Według Faktu, najstarsza matka w Polsce, chciałaby wrócić do pracy na planie serialu. Reżyser hitu TVP nie pozostawia jej jednak złudzeń. Paweł Karpiński na łamach tabloidu stwierdza, że Barbara Sienkiewicz zasłynęła jedynie dzięki temu, że została najstarszą matką , a nie dzięki swojemu talentowi aktorskiemu .  - Nie potrzebujemy tej pani u nas . Nie interesuję się życiem prywatnym aktorów przy obsadzaniu ról i rozpisywaniu wątków. Ta pani nie zasłynęła talentem aktorskim, a sytuacją prywatną, którą nie do końca rozumiem. Nie przewiduję teraz postaci, którą ta pani mogłaby zagrać. Koncentrujemy się na innych aktorach . Gdyby pani Sienkiewicz chciała u nas zagrać, znowu musiałaby przyjść na casting, bo to, że kiedyś u nas występowała, nie wyklucza, by ponownie zagrała, ale inną postać. Na pewno nie dostanie roli ze względu na życie prywatne. Występowanie w serialu z pewnością wpłynęłoby na sytuację finansową aktorki, która według doniesień tabloidu może liczyć teraz na emeryturę w wysokości 1250 złotych brutto. Matka kilkumiesięcznych bliźniąt nie otrzymała zasiłku macierzyńskiego. Zobacz również: Najstarsza matka w Polsce ochrzciła dzieci. Pamiętacie jakie imiona noszą jej bliźniaki?   Barbara Sienkiewicz Barbara Sienkiewicz Barbara Sienkiewicz w programie Pytanie na Śniadanie

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner