Zdjęcia Barbary Sienkiewicz

Najstarsza matka w Polsce nie ma wcale 60 lat? Czyżby aktorka była o 10 lat młodsza?

Zdjęcia Barbary Sienkiewicz

Wczoraj poznaliśmy tożsamość najstarszej matki w Polsce, aktorki, która niedawno urodziła bliźnięta. Jest to Barbara Sienkiewicz, aktorka, znana z epizodów w "Klanie", "Ranczo" czy "M jak miłość". 60-letnia aktorka przerwała milczenie na łamach „Faktu”.

Sprawa budzi ogromne emocje właśnie ze względu na wiek Barbary Sienkiewicz. Eksperci i lekarze zastanawiają się, jak to się mogło stać, że prawie 60-letnia kobieta zaszła w ciążę i urodziła bliźniaki.

Zobacz także: Jak Barbara Sienkiewicz chce utrzymać rodzinę - mówi w wywiadzie w „Dzień dobry wakacje” w TVN.

Wczoraj dotarliśmy do nowych danych. Choć wszyscy podają, że aktorka ma 60 lat, informacje ze strony internetowej jej agencji aktorskiej SKENE są inne. W zakładce Sienkiewicz widnieje data urodzenia: 1965 rok, co oznacza, że pani Barbara ma 50 lat! Podobna informacja znajduje się w serwisie filmowym Fimweb.pl.


Czy na stronie agencji jest podana zła data urodzenia? Sama zainteresowana nie skorygowała informacji o swoim wieku w wywiadach z prasą. Nie chce też pomocy od ludzi - apeluje, by pieniądze i prezenty, które są do niej wysyłane przekazać potrzebującym.

Intrygujące. Co o tym myślicie? 

Dziennikarka „Dziennika. Gazety Prawnej” dotarła do dokumentów, które potwierdzają, że aktorka ma jednak 60, a nie 50 lat, a agencja aktorska wprowadza ludzi w błąd.


Zobacz: Lekarze na temat późnego macierzyństwa najstarszej matki w Polsce.

Zobacz: Barbara S. jak Annie Leibovitz? Beata Ścibakówna o 60-letniej matce bliźniaków „Trzeba jej pomóc”

 

Barbara Sienkiewicz matka aktorka

Barbara Sienkiewicz ma 50 lat?


Zdjęcia Barbary Sienkiewicz


 

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23