Barbara Kurdej-Szatan ostatnio pojawiła się na pokazie Macieja Zienia, gdzie zaskoczyła swoją ciekawą stylizacją z szerokimi jeansami w roli głównej. To właśnie wtedy mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdą, która opowiedziała nam między innymi o początkach znajomości z Rafałem Szatanem.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan o początkach znajomości z Rafałem Szatanem

Nie jest tajemnicą, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to uzdolnione artystycznie małżeństwo. Para nie tylko ma zdolności aktorskie, ale także muzyczne. I jak się okazało, to właśnie muzyka i aktorstwo ich połączyło.

- Poznałam swojego męża na próbach do musicalu "Hair". [...] Pamiętam te pierwsze spojrzenia, jak tak zerkaliśmy na siebie. Zainteresowałam się, kto to taki, zaczęłam go "googlować" - wyznała przed naszą kamerą Barbara Kurdej-Szatan.

Gwiazda dodała również, czym zaimponował jej ukochany.

- Zobaczyłam, że studiuje na Akademii Muzycznej na jazzie, a tam na dzienne studia dostają się tylko dwie osoby, więc jak ja zobaczyłam, że Rafał jest na dziennych studiach na jazzie, to miałam "szacun" i byłam podekscytowana i zachwycona - dodała Basia Kurdej-Szatan.

Co jeszcze zdradziła nam aktorka? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej.

Reklama

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan w ekstrawaganckich spodniach. Nogawki są większe od niej

Zobacz także
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama