Barbara Kurdej - Szatan z synkiem
Instagram

Barbara Kurdej - Szatan zabrała synka do pracy! Fani nie mają wątpliwości, że Henio to wykapana mama!

Barbara Kurdej - Szatan z synkiem
Instagram

Barbara Kurdej - Szatan pochwaliła się na swoim Instagramie nowymi uroczymi zdjęciami z Heniem. Aktorka zabrała swojego synka do teatru i wygląda na to, że maluch chętnie towarzyszy mamie podczas jej pracy. Fani zachwycają się pięknymi fotografiami i w komentarzach pod postem zostawili rodzince mnóstwo komplementów. Część z nich zwróciła uwagę, że Henio to wykapana mama! Zobaczcie i oceńcie sami.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan przeszła na ścisłą dietę! Zrezygnowała z 3 ważnych produktów. Wszystko dla... roli!

Barbara Kurdej - Szatan zabrała synka do teatru

Barbara Kurdej - Szatan została mamą we wrześniu 2020 roku. Tym samym spełniło się wielkie marzenie aktorki i jej męża, Rafała Szatana, o powiększeniu rodziny. Gwiazda jeszcze przed zajściem w drugą ciążę, opowiadała w rozmowie z Katarzyną Burzyńską - Sychowicz, że długo razem z mężem starali się o dziecko.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę - mówiła Barbara Kurdej - Szatan. 

Na szczęście te trudne chwile są już za małżeństwem i dziś Henio jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Maluch rośnie jak na drożdżach, o czym możemy się przekonać oglądając najnowsze zdjęcia, które opublikowała Barbara Kurdej - Szatan. Aktorka zabrała swoją pociechę do teatru i uwieczniła ten moment na zdjęciach. 

#mamawpracy #mybaby #kocham #synuś #teatr #musical #Roxie #trzebasobieradzić 🤷🏼‍♀️😁❤️ #chicago #a #kanapazlegalnejblondynki - opatrzyła hashtagami swój wpis pod zdjęciami, Barbara Kurdej - Szatan. 

Fani zwrócili uwagę na bujną fryzurkę Henia, a także są przekonani, że maluch to cała mama. 

- Jaką Henio ma już ładną fryzurkę 😍Cudeńko 😘 

- Wow 😍 synuś pracuje razem z mamą? 🙌 Podziwiam 👌👌🙌

- Ależ syncio do mamy podobny 🌸 zdrówka Wam życzę

- Cała mamusia

- Podobny do mamy😍 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem te urocze zdjęcia i oceńcie sami! Henio to prawdziwy słodziak! 

Barbara Kurdej - Szatan zabrała synka do pracy
Instagram

Henio już towarzyszy mamie podczas pracy! Ciekawe, czy też pójdzie w ślady rodziców i będzie artystyczną duszą. Całej rodzince życzymy wszystkiego dobrego!

Barbara Kurdej - Szatan zabrała synka do pracy
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48