Barbara Kurdej-Szatan walczy z boreliozą

Barbara Kurdej-Szatan walczy z groźną chorobą! "Na moje nieszczęście nie od razu postawiono mi dobrą diagnozę"

Barbara Kurdej-Szatan walczy z boreliozą

Barbara Kurdej-Szatan zmaga się z boreliozą! Gwiazda "M jak miłość" i prowadząca "Kocham Cię, Polsko" została ugryziona przez kleszcza, który zaraził ją tą groźną chorobą. Kurdej-Szatan w rozmowie z "Życiem na gorąco" przyznaje, że zlekceważyła początkowe objawy i późno poszła do lekarza, a ten dodatkowo postawił jej złą diagnozę.  

Muszę wyleczyć się z boreliozy. Na moje nieszczęście nie od razu postawiono mi dobrą diagnozę. Późnej długo brałam antybiotyki. Teraz wszystko jest na dobrej drodze do wyzdrowienia, ale mój organizm musi się odpowiednio zregenerować - przyznaje Barbara Kurdej-Szatan gazecie. - Zbliżają się ciepłe dni. Dlatego wszystkich przestrzegam przed kleszczami. Nierozpoznana, długo nieleczona borelioza, to parszywa, groźna i trudna do wyleczenia choroba - mówi.

 

Zobacz także: Jest szansa na wybudzenie Oli ze śpiączki! Ewa Błaszczyk z drugą córką Manią o 16 latach walki o ukochana osobę - szczery i wzruszający wywiad.

 

Aktorka apeluje więc do swoich fanów, aby nie bagatelizowali objawów choroby i jak najszybciej zgłaszali się do specjalistów.

Ludzie bagatelizują fakt ugryzienia przez kleszcza. Sama też nieprędko poszłam do lekarza. Zdecydowałam się powiedzieć o swoim przypadku, ponieważ jako osoba publiczna czuję obowiązek mówienia ludziom również o takich sprawach. Być może ktoś dzięki mnie wybierze się do doktora, zacznie się leczyć - wyznała aktorka w "Życiu na gorąco".

Życzymy Barbarze Kurdej-Szatan dużo zdrowia i przyłączamy się do jej apelu, by uważać na spacerach i nie bagatelizować objawów choroby, która może mieć bardzo poważne konsekwencje!

 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan pokazała mamę. Jest podobna do bardzo znanej na całym świecie aktorki!

 

Barbara Kurdej-Szatan walczy z boleriozą.

Aktorka opowiedziała o walce z chorobą.

Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33