Basia Kurdej-Szatan
Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan szykuje wyprawkę dla maluszka. Czy jej kolor zdradził płeć dziecka?!

Basia Kurdej-Szatan
Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej - Szatan oczekuje na narodziny drugiego dziecka. Do porodu zostały już niecałe trzy miesiące, dlatego aktorka zdecydowała się już przygotowywać wyprawkę dla malucha. To bardzo wyjątkowy czas dla gwiazdy, bowiem jak podkreślała w wywiadach od dawna marzyła o powiększeniu rodziny. Już za kilka tygodni jej marzenie się spełni. Zobaczcie!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan ma już naprawdę bardzo duży brzuszek! Dopasowana sukienka podkreśliła ciążowe krągłości!

Basia Kurdej-Szatan już szykuje wyprawkę dla malucha!

Basia Kurdej-Szatan już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Aktorka długo utrzymywała tę radosną informację w tajemnicy, bo aż do 5. miesiąca! Chociaż o jej ciąży media spekulowały już na początku tego roku, to jednak gwiazda nie chciała zbyt wcześnie ogłaszać tej informacji światu. W ukrywaniu swojego stanu niewątpliwie pomogła jej też kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa.

Teraz jednak, kiedy już wszyscy wiedzą, że gwiazda spodziewa się maleństwa, aktorka chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami z tego wyjątkowego okresu. Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się już wyjątkową sesją zdjęciową z dużym już brzuszkiem, teraz przyszedł czas na wyprawkę dla malucha. Maleństwo przyjdzie na świat już we wrześniu, więc to rzeczywiście najwyższy czas, aby pomyśleć o kompletowaniu rzeczy dla niemowlaka. 

Ojjj, chyba pora zacząć poważnie myśleć o nadchodzącym ważnym momencie i poskładać niezbędne rzeczy dla maluszka :))) już niecałe trzy miesiące zostały, zdążę ? :P najpierw myśli się o ciąży i o tym, jak zadbać o jak najlepszy swój stan zdrowia, aby wszystko dobrze się rozwijało, a gdy zaczyna się składać najpotrzebniejsze rzeczy dla dzidziusia, jeszcze bardziej odczuwa się niezwykłość tej sytuacji i chyba już nie można się doczekać brzdąca ! :) - napisała na swoim Instagramie Basia Kurdej - Szatan. 

Fanki w komentarzach pod postem piszą przyszłej mamie, że to rzeczywiście najwyższy czas, aby zająć się już wyprawką dla maleństwa. Do przygotowania jest przecież masa spraw! Nie zabrakło również komplementów dla aktorki.

- Zdążysz, ale faktycznie powoli trzeba już zacząć kompletować wyprawkę. Ja bardzo dobrze wspominam ten czas, kiedy jeszcze dawałam radę chodzić po sklepach 😂 bo później było mi już ciężko z tą bombą ciążową 😁

- Teraz jest tyle cudowności dla maluszków, że tylko kupować 🔥🔥❤️❤️

- Grunt to dobre nastawienie! ❤️Powodzenia!

- Promienieje pani 😍 super 😊🌞 dużo zdrówka 🌼🌸😘😍

- Pięknie Pani wygląda 😊 chyba mamy podobny termin porodu💪😊 - piszą fani.

Na pewno Basia wszystko zaplanuje w najdrobniejszych szczegółach, a maleństwo dostanie wszystko o czym marzy! A czy są tu jakieś świeżo upieczone mamy? Kiedy wy zaczęłyście kompletować wyprawkę dla malucha? Dajcie znać! 

Basia Kurdej-Szatan szykuje wyprawkę dla dziecka
Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan już we wrześniu po raz drugi zostanie mamą! Gwiazda jednak na razie nie zdradza płci swojego dziecka - chociaż fani już chcieliby to wiedzieć! Na razie na zdjęciu z wyprawką widzimy tylko szare kolory, które jeszcze nie sugerują, czy Basia spodziewa się chłopca czy dziewczynki.

 Jak myślicie Hania będzie miała braciszka czy siostrzyczkę? 

Barbara Kurdej-Szatan z córką Hanią
Instagram

Brzuszek gwiazdy jest już naprawdę duży! Ostatnio aktorka podkreśliła go obcisłą sukienką. Basia Kurdej - Szatan promienieje w ciąży!

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43