Barbara Kurdej-Szatan w różowej marynarce
East News
EXCLUSIVE

Czy Basia Kurdej-Szatan przed porodem wróci na plan "M jak miłość" i "W rytmie serca"? Zobaczcie, co nami powiedziała

Barbara Kurdej-Szatan w różowej marynarce
East News

To już piąty miesiąc ciąży! Czy Barbara Kurdej-Szatan wróci do pracy na planie dwóch seriali jeszcze przed porodem? Właśnie zapadają długo wyczekiwane decyzje o tym, kiedy aktorzy wrócą na plany zdjęciowe seriali. Bardzo prawdopodobnym terminem ponownego rozpoczęcia zdjęć jest już czerwiec. Czy zagra w nich Barbara Kurdej–Szatan w zaawansowanej ciąży?

Bardzo się na to cieszę! Jeśli zdjęcia będą kręcone w wakacje, wezmę w nich udział, ale nie w pełnym wymiarze pracy – mówi „Fleszowi” Barbara. – Z produkcją „M jak miłość” jestem umówiona tak, że w ciąży będę grała mniej niż zazwyczaj – dodaje.

Scenarzyści już dawno ustalili z aktorką, że jej bohaterka Joanna też będzie w ciąży, ale to widzowie zobaczą we wrześniu.

Co z serialem „W rytmie serca”? 

Nie wiem, jak potoczą się losy Marii. Planowaliśmy zdjęcia na kwiecień, wtedy mój brzuszek nie był jeszcze tak widoczny i łatwiej było go ukryć. Czekam więc na scenariusz i zaskakujące wątki wymyślone przez scenarzystów – opowiada Barbara.

A co z urlopem macierzyńskim?

Tuż przed porodem i zaraz po nim nie będę pracować, to oczywiste. Jeśli zniknę z seriali, to tylko na chwilę. Mój termin powrotu na pełny etat będzie zależeć od tego, jak będzie się czuł maluszek – dodaje.

Więcej w najnowszym "Fleszu"

Okładka magazynu "Flesz" nr 10 z Magdą i Larą Gessler
Party.pl

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43