To już piąty miesiąc ciąży! Czy Barbara Kurdej-Szatan wróci do pracy na planie dwóch seriali jeszcze przed porodem? Właśnie zapadają długo wyczekiwane decyzje o tym, kiedy aktorzy wrócą na plany zdjęciowe seriali. Bardzo prawdopodobnym terminem ponownego rozpoczęcia zdjęć jest już czerwiec. Czy zagra w nich Barbara Kurdej–Szatan w zaawansowanej ciąży?

Reklama

Bardzo się na to cieszę! Jeśli zdjęcia będą kręcone w wakacje, wezmę w nich udział, ale nie w pełnym wymiarze pracy – mówi „Fleszowi” Barbara. – Z produkcją „M jak miłość” jestem umówiona tak, że w ciąży będę grała mniej niż zazwyczaj – dodaje.

Scenarzyści już dawno ustalili z aktorką, że jej bohaterka Joanna też będzie w ciąży, ale to widzowie zobaczą we wrześniu.

Co z serialem „W rytmie serca”?

Nie wiem, jak potoczą się losy Marii. Planowaliśmy zdjęcia na kwiecień, wtedy mój brzuszek nie był jeszcze tak widoczny i łatwiej było go ukryć. Czekam więc na scenariusz i zaskakujące wątki wymyślone przez scenarzystów – opowiada Barbara.

A co z urlopem macierzyńskim?

Tuż przed porodem i zaraz po nim nie będę pracować, to oczywiste. Jeśli zniknę z seriali, to tylko na chwilę. Mój termin powrotu na pełny etat będzie zależeć od tego, jak będzie się czuł maluszek – dodaje.

Reklama

Więcej w najnowszym "Fleszu"

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama