Barbara Kurdej Szatan to urodzona optymistka. Uwielbienie fanów zaskarbiła szczerym uśmiechem, który nie schodzi jej z twarzy. Ale nawet ona ma czasami gorsze chwile. Na jej Facebooku pojawił się niedawno dość nietypowy wpis o ślubie znanej pary. Zasłyszana anegdota skłoniła aktorkę do smutnych przemyśleń.

Reklama

Zobacz także: Tomek umrze, a Basia Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"? Te zdjęcia mogą na to wskazywać!

Basia Kurdej Szatan o ślubie znanej pary

Basia Kurdej Szatan niedawno pracowała nad kolejną reklamą dla jednej z sieci komórkowych. Tam usłyszała opowieść o ślubie znanej pary, z którą podzieliła się fanami. Zasmucił ją fakt, że podczas wesela był podział na "znanych" i "nieznanych":

Taki mój dzisiejszy nastrój ... jak to dobrze, że tu na planie Playa mam takich normalnych fajnych ludzi .... tak sobie rozmawiamy i ... taka sytuacja : wesele jakiegoś znanego kogoś ... sale podzielone na tych "znanych" i tych "nieznanych" ( WTF ???!!!??? ).. już sama ta informacja mówi o sobie. Nagle na fajce, do jednej zażenowanej sytuacją znanej osoby podchodzi drugi "znany" i mówi "eeeee ja to muszę się trochę wycofać z mediów, bo już za dużo mnie w tym show-biznesie ..." , na to ten pierwszy "yyy a przepraszam, możesz się przedstawić?" ! :)))))) co za żenada... a wiecie, że niektórzy dla fame'u wymyślają przeróżne bzdurne historie ????? Tragedia. Idę coś zjeść ....... i po prostu - popracować !!! :) - pisze aktorka.

Zobacz: Pamiętacie "pierwszego" Łukasza z "M jak miłość"? Dziś to prawdziwy przystojniak! ZDJĘCIA

Na szczęście aktorce szybko przeszło i odzyskała dobry humor:

Zobacz także

Przepraszam Was za moje wczorajsze depresyjne posty :D miałam dzień niezrozumienia dla świata...:D dziewczynka zażyła witaminki, pobiegała i już jej lepiej :)))) buziaki !!!! :)))))

Jak myślicie, o ślub której pary mogło chodzić? :)

Zobacz także: Czeka nas długa przerwa od "Kocham Cię Polsko"! Dlaczego? Zdradza Basia Kurdej-Szatan!

Basia Kurdej Szatan zasmucona...

Ale dziś już ma dobry humor ;)

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama