Basia Kurdej - Szatan
East News

Barbara Kurdej-Szatan lada dzień urodzi drugie dziecko. Spójrzcie na duży brzuszek aktorki! 

Basia Kurdej - Szatan
East News

Barbara Kurdej-Szatan ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek! Gwiazda "M jak miłość" opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się tuż przed porodem. Aktorka swoją fotką zwróciła uwagę internautów na bardzo ważny temat dotyczący dzieci. Zobaczcie sami, co napisała Barbara Kurdej-Szatan i jak wygląda w zaawansowanej ciąży!

Barbara Kurdej-Szatan apeluje do internautów

Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Jak już wiemy, gwiazda "M jak miłość" urodzi wymarzonego synka. Aktorka zdradziła ostatnio, że razem z mężem i córką wybrali już dla niego piękne i tradycyjne imie Henryk. Narodziny drugiego dziecka Basi Kurdej-Szatan są zaplanowane na połowę września. Teraz aktorka pokazała w sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej duży brzuszek. Gwiazda opublikowała również ważny wpis!

Najdrożsi ! #niezostawiam 💙 Upały w pełni, pamiętajcie, aby nie zostawiać dziecka samego w samochodzie, nawet na chwilę. Wysoka temperatura może doprowadzić do odwodnienia, przegrzania, a w konsekwencji do udaru termicznego mogącego doprowadzić do śmierci. O takich przypadkach niestety słyszymy .... Ktoś wchodzi do sklepu, niby na chwilkę, chwilka się przedłuża ... i przedłuża ... albo się zapomina .... Nie zostawiajmy dziecka samego, nie tylko ze względu na upały, ale też na jego bezpieczeństwo - w ogóle- napisała Basia Kurdej-Szatan. 

Jak na wpis aktorki zareagowali internauci? 

- Super, że takie tematy są poruszane! #niezostawiam 💗 trzeba pamiętać i reagować, gdy widzimy takie sytuacje! 💗
- Popieramy👍
- Joasiu wygladasz cudnie...🔥
- dokładnie tak ❤️popieram 😊- komentują fani.

Zobaczcie cały wpis Basi Kurdej-Szatan i jej nowe zdjęcie!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, ile przytyła w drugiej ciąży: "Więcej niż w pierwszej!"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała ważny wpis i pokazała się w zaawansowanej ciąży. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najdrożsi ! #niezostawiam 💙 Upały w pełni, pamiętajcie, aby nie zostawiać dziecka samego w samochodzie, nawet na chwilę. Wysoka temperatura może doprowadzić do odwodnienia, przegrzania, a w konsekwencji do udaru termicznego mogącego doprowadzić do śmierci. O takich przypadkach niestety słyszymy .... Ktoś wchodzi do sklepu, niby na chwilkę, chwilka się przedłuża ... i przedłuża ... albo się zapomina .... Nie zostawiajmy dziecka samego, nie tylko ze względu na upały, ale też na jego bezpieczeństwo - w ogóle. Dołączcie do akcji społecznej #niezostawiam , wrzućcie zdjęcie, ohasztagujcie i sami przypomnijcie o tym swoim znajomym ! 💙 to ważne 💙 i to samo tyczy się zwierzaczków naszych kochanych !!!!!!! 💙 #bezpieczeństwo #niezostawiam #dbajmyodzieci #inicjatywa #marki @chiccopolska #bebecare #dzieci

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Aktorka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Aktorka podkreśliła ciążowy brzuszek w żółtej mini
ONS

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59