Barbara Kurdej-Szatan ma boreliozę

Basia Kurdej-Szatan opowiedziała o swojej chorobie! "Zaczęłam płakać, wyszłam z hali". Na co choruje?

Barbara Kurdej-Szatan ma boreliozę

Barbara Kurdej-Szatan zmaga się z boreliozą. Aktorka po raz pierwszy opowiedziała o swojej chorobie w magazynie "Viva". Gwiazda wyznała, że wszystko zaczęło się od zaczerwienienia oraz bólu mięśni. Późniejsze badanie krwi wykazało, że choruje na boreliozę. 

Zobacz: Gdzie Barbara Kurdej-Szatan była na pierwszej randce z mężem? Znamy szczegóły! EKSKLUZYWNE VIDEO

Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, w jaki sposób dowiedziała się, że jest chora na boreliozę. Odbyło się to w dość nietypowych warunkach:

Bolała mnie ręka. Miałam punktowe bóle mięśni z obrzękami, które "wędrowały" mi po ciele. Lekarze nie wiedzieli, co mi jest. W internecie i w prasie przeczytałam o boreliozie i o objawach podobnych do moich. Zrobiłam badanie krwi. Dowiedziałam się, że jestem chora, gdy byłam na planie reklamy Playa. Byłam w szoku. Zaczęłam płakać, wyszłam z hali. Zaczęli mnie wołać, że trzeba kręcić. Musiałam się szybko uspokoić i szczerzyć do kamery.

Boreliozą można zarazić się między innymi od kleszcza. A najgorętszym okresem, kiedy można się zarazić to czerwiec i lipiec. Basia Kurdej-Szatan nigdy aż tak dużo nie zdradziła na temat swojej choroby. Więcej w nowym numerze "Vivy". 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan pokazała córeczkę i... Hania to już nie jest maluszek, ale piękna panienka! Zobaczcie ZDJĘCIE

Barbara Kurdej-Szatan ma boreliozę!

Basia Kurdej-Szatan z córką jak była mała

Gwiazda szczerze opowiedziała o swoich zmaganiach z chorobą

Basia Kurdej-Szatan - wpadka
ONS

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22