Bar Refaeli włosy

Bar Refaeli została ARESZTOWANA! Co się stało?

Bar Refaeli włosy

Bar Refaeli została aresztowana! Znana modelka oszukała urząd skarbowy na dziesiątki milionów szekli. Jak do tego doszło? Znamy szczegóły!

Bar Refaeli została aresztowana

Piękna modelka jest jedną z najbardziej znanych i pożądanych osób w modelingu. Niedawno była na czołówkach gazet i na językach całego świata ze względu na romans z Leonardo DiCaprio. Teraz o Bar piszą również wszystkie media, ale z nieco mniej przyjemnego powodu. Okazuje się, że Refaeli dopuściła się przestępstwa i oszukała urząd skarbowy na dziesiątki milionów szekli, o czym poinformował portal Refinery29. Izraelski urząd po przeprowadzeniu śledztwa wystąpił o nakaz aresztowania modelki. Co się stało? Dochodzenie wykazało, że Bar zarejestrowała swój luksusowy apartament na nazwisko mamy i brata, aby uniknąć płacenia podatku od nieruchomości. Mowa jest również o dwóch samochodach, za które też nie zapłaciła podatku. 

 

Modelka i jej mama, która także została wezwana na przesłuchanie już opuściły areszt, ponieważ zapłaciły kaucję. Bar Refaeli ma zatrzymany paszport i  nie może opuszczać kraju przez 180 dni. 

 

Zobacz: Top modelka Bar Rafaeli wyszła za mąż. Na swój ślub wydała... 330 tysięcy dolarów!​

 

Bar Refaeli została aresztowana 

Bar Refaeli w białej sukni

Modelka oszukała urząd skarbowy

Bar Refaeli podczas nagrania Top Model
ONS.pl

Bar Refaeli dzięki kaucji opuściła już areszt

ONS

 

Więcej na temat Bar Refaeli
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08