ONS
Newsy

Bachleda-Curuś została potencjalnym dawcą szpiku (FOTO)

Kolejna gwiazda wspiera Fundację DKMS Polska

Fundacja DKMS Polska ma już na swojej liście potencjalnych dawców szpiku wiele znanych nazwisk. Wśród gwiazd, które zgłosiły chęć pomocy chorym znaleźli się m.in. Doda, Agnieszka Szulim, Anna Przybylska (Wideo: Anna Przybylska oddaje krew), Andrzej Piaseczny i wiele, wiele innych. Okazuje się, że do tego grona dołączyła właśnie Alicja Bachleda-Curuś!

Aktorka przyjechała do Polski na Dzień Dawcy Szpiku, który został zorganizowany w Krakowie. Bachleda- Curuś zarejestrowała się w bazie fundacji i oddała krew przed tłumem fotoreporterów. Aktorka apelowała również o zgłaszanie się kolejnych potencjalnych dawców, którzy mogą uratować życie osobom chorym na białaczkę. Poniżej fotogaleria z tego wydarzenia.

Newsy
Anna Przybylska została dawcą szpiku kostnego
Aktorka wspiera fundację DKMS

Anna Przybylska rzadko pojawia się na salonach ze względu na odległość od Warszawy i rodzinne obowiązki. Jeśli jednak aktorka zabłyśnie medialnie to zawsze idzie za tym jakiś głębszy cel. Dzisiaj Przybylska spotkała się z mediami i oficjalnie zarejestrowała się w bazie dawców szpiku kostnego DKMS jako 200 tysięczny potencjalny dawca. Na oczach fotoreporterów gwiazda oddała 3 ml krwi, które pozwolą osądzić czy jej komórki macierzyste mogą uratować czyjeś życie. Na spotkaniu zorganizowanym przez COTY Polska, Przybylska zdradziła, że ze względu na ciążę dopiero teraz mogła dołączyć do grona dawców szpiku kostnego i ma nadzieję, że jej śladami i innych znanych osób, grono poszerzy się kolejnych potencjalnych dawców. Szlachetnie! Zobacz więcej zdjęć Anny Przybylskiej oddającej krew >>> chimera

akpa20120314_dkms_przyb_jw_9462-1.jpg
Newsy
Anna Przybylska oddaje krew
Gwiazda została potencjalnym dawcą szpiku

Anna Przybylska kilka dni temu spotkała się z mediami i oficjalnie zarejestrowała się w bazie dawców szpiku kostnego DKMS jako 200 tysięczny potencjalny dawca. Na oczach fotoreporterów gwiazda oddała 3 ml krwi, które pozwolą osądzić czy jej komórki macierzyste mogą uratować czyjeś życie. Na spotkaniu zorganizowanym przez COTY Polska, Przybylska zdradziła, że ze względu na ciążę dopiero teraz mogła dołączyć do grona dawców szpiku kostnego i ma nadzieję, że jej śladami i innych znanych osób, grono poszerzy się kolejnych potencjalnych dawców. AfterParty.pl jako jedno z nielicznych mediów miało przyjemność uczestniczyć w tym ważnym dla aktorki i DKMS wydarzeniu. Zobaczcie nasze wideo, na którym Przybylska oddaje krew. Trzeba przyznać, że silna z niej kobieta. chimera

Alicja Bachleda-Curuś na Open'er Festival
Akpa
Newsy
Chora Bachleda-Curuś wróciła do Polski na Opener
Ładnie wygląda?

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień żyje w Los Angeles. Polskiej aktorce na tyle spodobało się w Hollywood, że nie chce uczyć swojego syna jej ojczystego języka i stawia przede wszystkim na angielski. Przypomnijmy: Bachleda-Curuś nie chce uczyć syna języka polskiego W ostatnim tygodniu tabloidy spekulowały, że gwiazda wróciła do Polski, aby leczyć się u polskich lekarzy z chorych zatok. Nie wiemy, czy to był prawdziwy powód jej wizyty w rodzinnym kraju, ale Alicja rzeczywiście przyleciała z Los Angeles - pojawiła się wczoraj na muzycznym festiwalu Opene'er w Gdyni. Aktorka prezentowała się równie modnie, co uczestnicy słynnego festiwalu w Coachelli - t-shirt Pink Floyd, sprane jeansy i ramoneska. Niewymuszony luz i szyk świetnie komplementowały urodę Bachledy i jesteśmy pewni, że przyciągała równie wiele spojrzeń, co artyści występujący na festiwalowej scenie. Zobaczcie zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś z drugiego dnia Open'er Festival. Ładnie wyglądała?   Zobaczcie też zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś w centrum rejestracji dawców szpiku:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner