Oliwia Bieniuk
Instagram @oliwia.bieniuk
Newsy

Babcia Oliwii Bieniuk szczerze o wnuczce. Dzięki mamie ma szanse na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"?

Krystyna Przybylska zdradziła, co sądzi o udziale Oliwii w "Tańcu z gwiazdami"! Będzie kibicowała wnuczce?

Oliwia Bieniuk była pierwszą gwiazdą, której nazwisko ujawniła produkcja "Tańca z gwiazdami". To było ogromne zaskoczenie dla widzów tanecznego show i dla samej nastolatki, co zdradziła w wywiadzie dla "Party":

Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie - wyznała Oliwoia Bieniuk w rozmowie z "Party".

Teraz głos w sprawie udziału Oliwii w "Tańcu z gwiazdami" zabrała jej babcia, Krystyna Przybylska. 

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk już wie, jak wykorzysta czas po finale

Krystyna Przybylska zdradziła, co sądzi o udziale Oliwii w "Tańcu z gwiazdami"! 

Tegoroczna maturzystka już wcześniej brała udział w sesjach zdjęciowych i na swoim koncie ma nawet epizod w filmie. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w "Tańcu z gwiazdami" - w tym celu zdecydowała się na tzw. "gap year" (przerwa w nauce po liceum), by spokojnie móc trenować do programu. Oliwia Bieniuk na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zatańczy u boku Jakuba Lipkowskiego, który na swoim koncie ma tytuł mistrza polski i wicemistrza świata w tańcach latynoamerykańskich.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuk może liczyć na duże wsparcie rodziny i okazuje się, że będzie kibicował jej nie tylko tata, ale i babcia. Krystyna Przybylska w rozmowie z serwisem pomponik.pl zdradziła, że jej wnuczka uwielbia tańczyć, a dzięki mamie chodziła też na zajęcia baletu, co z pewnością wpłynie na jej szanse w programie:

Moja wnuczka to wysportowana dziewczyna i lubi tańczyć. Ania zapisała ją na zajęcia z baletu już w przedszkolu, a ja bywałam na przedstawieniach z udziałem małej Oliwki. Jestem pewna, że wspaniale poradzi sobie w tym programie - powiedziała Krystyna Przybylska w rozmowie z "Pomponikiem".

Co ciekawe, Oliwa Bieniuk w trakcie kręcenia spotu reklanowego do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" ma na sobie strój baletnicy. Zajęcia taneczne z czasów młodości ułatwią jej drogę po Kryształową Kulę?

Zobacz także:  „Taniec z Gwiazdami”: Oliwia Bieniuk z tanecznym partnerem i nowymi przyjaciółkami z programu! ZDJĘCIA

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że na planie programu od razu się odnalazła. Podczas kręcenia spotu reklamowego córka Anny Przybylskiej chętnie pozowała i widać, że przed kamerami czuje się doskonale.

Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomnba i Kinga Sawczuk TZGW
Instagram

Oliwia Bieniuk zdecydowała się zrobić rok przerwy po maturze, ale nie porzuca marzeń o studiach. 

Oliwia Bieniuk w torebce z DeeZee

 

Oliwia Bieniuk pokazała jak dba o sylwetkę
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk zdradziła, jaki prezent zostawiła dla niej mama. Córka Anny Przybylskiej dostała go na 18. urodziny
Oliwia Bieniuk zdradziła, jaki prezent zostawiła dla niej mama. Córka Anny Przybylskiej dostała go na 18. urodziny

Oliwia Bieniuk w rozmowie z Dorotą Wellman zdradziła, jaki prezent zostawiła dla niej mama. Okazuje się, że Anna Przybylska zostawiła dla ukochanej córki wyjątkowy prezent na jej osiemnaste urodziny. To była piękna niespodzianka dla Oliwii Bieniuk, która zaledwie kilka dni temu w gronie najbliższych świętowała swoje urodziny.  Oliwia Bieniuk dostała wyjątkowy prezent Ponad sześć lat temu Oliwia Bieniuk przeżyła prawdziwy dramat. Miała zaledwie dwanaście lat, kiedy jej mama zmarła na raka trzustki. Anna Przybylska zmarła dokładnie 5 października 2014 roku w swoim domu Gdyni.  Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom- w rozmowie z magazynem "Viva!" wspominała ostatnio Oliwia Bieniuk. Teraz okazuje się, że Anna Przybylska zostawiła dla swojej córki wyjątkowy prezent, który miała dostać na osiemnaste urodziny. Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, co to było! Dostałam piękne perły od mamy, które miałam na swojej osiemnastce- powiedziała Oliwia Bieniuk. Prezent od Anny Przybylskiej mogliśmy zobaczyć na zdjęciach z osiemnastych urodzin Oliwii Bieniuk. Krótką relację z imprezy opublikowała wówczas modelka Zuzanna Pactwa, z którą- według medialnych ustaleń- spotyka się Jarosław Bieniuk.  Zobaczcie sami! Zobacz także:  Jarosław Bieniuk jest zakochany? Według tygodnika, jego wybranką jest słynna modelka Oliwia Bieniuk w dniu 18. urodzin otrzymała wyjątkowy prezent który zostawiła dla niej mama. Anna...

Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia
Newsy
Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" wyjawiła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy: "Traktuje nas jak swoje własne dzieci"
Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" wyjawiła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy: "Traktuje nas jak swoje własne dzieci"

Oliwia Bieniuk była gościem programu "Dzień dobry TVN". Córka Anny Przybylskiej wyjawiła między innymi, kto był dla niej największym wsparciem po śmierci mamy. To jedna z najważniejszych osób w jej życiu, która podjęła się jej wychowania i traktuje Oliwię jak swoje własne dziecko. Zobaczcie sami.  Zobacz także:   Oliwia Bieniuk o aborcji w Polsce! Jej słowa poruszyły Instagram Oliwia Bieniuk wyjawiła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy. "Traktuje nas jak swoje własne dzieci" Oliwia Bieniuk straciła swoją mamę 6 lat temu (dokładnie 5 października 2014 roku w Gdyni, aktorka miała 36 lat).  Anna Przybylska osierociła troje dzieci - przegrała walkę z nowotworem trzustki. Gdy aktorka umierała, Oliwia miała zaledwie 12 lat. Była dzieckiem, które potrzebowało miłości i wsparcia w tak trudnych chwilach. Oliwia dopiero niedawno zdecydowała się na wspomnienie tych dramatycznych wydarzeń. Kilka tygodni temu w wywiadzie dla magazynu Viva! opowiedziała, jak pamięta dzień śmierci Anny Przybylskiej: Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom. W ostatniej rozmowie z "Dzień dobry TVN" Oliwia Bieniuk wyjawiła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy. Okazało się, że była to babcia, która w dalszym ciągu traktuje swoje wnuki jak własne dzieci. Babcia się wtedy do nas przeprowadziła i wychowywała nas na dobrą sprawę, matkowała nam i można powiedzieć, że mnie w sumie wychowała. Babcia ma dobre serce i bardzo nas kocha. Ona mówi, że...

Anna Przybylska
East News
Newsy
Oliwia Bieniuk uczciła pamięć Anny Przybylskiej wyjątkowym zdjęciem: "Kocham Cię mamusiu"
Oliwia Bieniuk uczciła pamięć Anny Przybylskiej wyjątkowym zdjęciem: "Kocham Cię mamusiu"

Dziś mija dokładnie 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej . Oliwia Bieniuk , najstarsza córka aktorki, uczciła ten  smutny dzień wyjątkowym zdjęciem mamy. Ta niewinna fotografia obrazuje osobowość niezastąpionej Ani. Widać na niej radość, szaleństwo i poczucie humoru - taką Annę Przybylską zapamiętali jej najbliżsi, przyjaciele oraz fani. Nastolatka pod zdjęciem mamy umieściła wzruszający wpis... Skierowała go bezpośrednio do niej. Te proste słowa, które na co dzień wywołują uśmiech, dzisiaj ściskają za serce...  Zobacz także:  Dziś rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej córka Oliwia opowiedziała o tym strasznym dniu: "Spodziewałam się tego, co się stanie" Oliwia Bieniuk uczciła 6. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat, kiedy musiała zmierzyć się z niewyobrażalną stratą. Anna Przybylska zmarła po długiej i ciężkiej walce z rakiem trzustki. Dopiero niedawno Oliwia Bieniuk po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć tak dużo o swoich wspomnieniach dotyczących mamy. W wywiadzie w magazynie Viva! wspominała dramatyczny dzień śmierci Anny Przybylskiej: Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom. Wspominała również rady, których mama zdążyła jej udzielić. Anna Przybylska powtarzała córce, aby była rozsądna i nie podejmowała pochopnych decyzji. Oliwia żałuje, że mama nie zostawiła jej żadnego pamiętnika. Jej najcenniejszą pamiątką jest szkatułka z biżuterią, jedną z niezwykłych pamiątek pokazała niedawno na Instagramie.  Dziś mija...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner