Oliwia Bieniuk
Instagram @oliwia.bieniuk
Newsy

Babcia Oliwii Bieniuk szczerze o wnuczce. Dzięki mamie ma szanse na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"?

Krystyna Przybylska zdradziła, co sądzi o udziale Oliwii w "Tańcu z gwiazdami"! Będzie kibicowała wnuczce?

Oliwia Bieniuk była pierwszą gwiazdą, której nazwisko ujawniła produkcja "Tańca z gwiazdami". To było ogromne zaskoczenie dla widzów tanecznego show i dla samej nastolatki, co zdradziła w wywiadzie dla "Party":

Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie - wyznała Oliwoia Bieniuk w rozmowie z "Party".

Teraz głos w sprawie udziału Oliwii w "Tańcu z gwiazdami" zabrała jej babcia, Krystyna Przybylska. 

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk już wie, jak wykorzysta czas po finale

Krystyna Przybylska zdradziła, co sądzi o udziale Oliwii w "Tańcu z gwiazdami"! 

Tegoroczna maturzystka już wcześniej brała udział w sesjach zdjęciowych i na swoim koncie ma nawet epizod w filmie. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w "Tańcu z gwiazdami" - w tym celu zdecydowała się na tzw. "gap year" (przerwa w nauce po liceum), by spokojnie móc trenować do programu. Oliwia Bieniuk na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zatańczy u boku Jakuba Lipkowskiego, który na swoim koncie ma tytuł mistrza polski i wicemistrza świata w tańcach latynoamerykańskich.

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuk może liczyć na duże wsparcie rodziny i okazuje się, że będzie kibicował jej nie tylko tata, ale i babcia. Krystyna Przybylska w rozmowie z serwisem pomponik.pl zdradziła, że jej wnuczka uwielbia tańczyć, a dzięki mamie chodziła też na zajęcia baletu, co z pewnością wpłynie na jej szanse w programie:

Moja wnuczka to wysportowana dziewczyna i lubi tańczyć. Ania zapisała ją na zajęcia z baletu już w przedszkolu, a ja bywałam na przedstawieniach z udziałem małej Oliwki. Jestem pewna, że wspaniale poradzi sobie w tym programie - powiedziała Krystyna Przybylska w rozmowie z "Pomponikiem".

Co ciekawe, Oliwa Bieniuk w trakcie kręcenia spotu reklanowego do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" ma na sobie strój baletnicy. Zajęcia taneczne z czasów młodości ułatwią jej drogę po Kryształową Kulę?

Zobacz także:  „Taniec z Gwiazdami”: Oliwia Bieniuk z tanecznym partnerem i nowymi przyjaciółkami z programu! ZDJĘCIA

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że na planie programu od razu się odnalazła. Podczas kręcenia spotu reklamowego córka Anny Przybylskiej chętnie pozowała i widać, że przed kamerami czuje się doskonale.

Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomnba i Kinga Sawczuk TZGW
Instagram

Oliwia Bieniuk zdecydowała się zrobić rok przerwy po maturze, ale nie porzuca marzeń o studiach. 

Oliwia Bieniuk w torebce z DeeZee

 

Oliwia Bieniuk uśmiechnięta
East News/VIPHOTO
TV-Show
Oliwia Bieniuk pokazała nagranie z pierwszych zdjęć do "Tańca z gwiazdami". Petarda!
Oliwia Bieniuk pochwaliła się pierwszą taneczną stylizacją. Jest naprawdę odważnie!

Udział Oliwii Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" to jedno z największych zaskoczeń 12. edycji tanecznego show. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w tym roku zdała maturę i zdecydowała się zrobić rok przerwy zanim pójdzie na studia. Ten czas nastolatka chce wykorzystać bardzo efektywnie. Młoda celebrytka odważnie wkroczyła do show-biznesu od razu biorąc udział w jednym z najpopularniejszych programów, jakim bez wątpienia jest "Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk niedawno pochwaliła się relacją ze spotu promocyjnego do programu i pokazała, że na planie tanecznego show panuje świetna atmosfera, a teraz pokazała pierwszą stylizację taneczną. Jest efekt wow! Oliwia Bieniuk pochwaliła się pierwszą stylizacją z "Tańca z gwiazdami" Początkowo udziałem Oliwii Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" byli zaskoczeni nie tylko fani programu, ale również sama nastolatka nie mogła uwierzyć, że otrzymała taką propozycję i jak sama przyznała, od razu się zgodziła: Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie - wyznała Oliwia Bieniuk w rozmowie z "Party". Teraz córka Anny Przybylskiej może liczyć na wsparcie swojego taty Jarosława Bieniuka, który do tej pory starał się, aby córka skupiała się na nauce, a karierę odłożyła na czas po maturze oraz babci. Krystyna Przybylska ostatnio przyznała, że jej jej wnuczka kocha taniec i ma ogromne wsparcie, dzięki czemu z pewnością poradzi sobie w "Tańcu z gwiazdami" .  Moja wnuczka to...

Jarosław Bieniuk jest dumny z Oliwii Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami
ADAM JANKOWSKI/REPORTER/TRICOLORS/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Jarosław Bieniuk szczerze o debiucie Oliwii w Polsacie. Zaskakujące wyznanie!
Jarosław Bieniuk kilka dni po występie córki w "Tańcu z Gwiazdami" zdobył się na szczere wyznanie. "Często się o tym nie wspomina..."

Oliwia Bieniuk po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" już wyrasta na jedną z największych gwiazd 12. edycji tanecznego show. Córka Anny Przybylskiej  doskonale radzi sobie w blasku fleszy i może liczyć na ogromne wsparcie bliskich. Teraz Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie córki z "Tańca z gwiazdami" i napisał poruszający wpis... Jarosław Bieniuk szczerze o udziale Oliwii w "Tańcu z gwiazdami" Oliwia Bieniuk to pierwsza gwiazda 12. edycji "Tańca z gwiazdami" , której nazwisko poznali fani programu. 18-latka, która dopiero, co zdawała maturę nie ukrywa, że sama była zaskoczona propozycją udziału w tanecznym show, ale nie tylko ona nie spodziewała się takiej propozycji, ale również najbliżsi: Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie - wyznała Oliwia Bieniuk w rozmowie z "Party". Teraz Jarosław Bieniuk po raz kolejny pokazał, że jego córka może liczyć na pełne wsparcie i tym razem zdecydował powiedzieć Oliwii za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest z niej bardzo dumny. To na pewno dużo znaczy dla 18-latki! O ile wszyscy wiemy, że trzeba zapewniać dziecko o miłości, to o byciu dumnym często się nie wspomina... Jestem dumny córcia - napisał na Instagramie Jarosław Bieniuk Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk debiutuje na scenie i wspomina Annę Przybylską  Trzeba przyznać, że powodów do dumy nie brakuje, a już pierwszy występ Oliwii Bieniuk zachwycił...

Oliwia Bieniuk nazwała Michała Bartkiewicz ukochanym
Instagram @tanieczgwiazdami
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk zakochała się w swoim partnerze? "Mój ukochany..."
Oliwia Bieniuk pokazała wymowne nagranie z Michałem Bartkiewiczem. Czy córkę Anny Przybylskiej i tancerza "Tańca z Gwiazdami" łączy coś więcej?

Oliwia Bieniuk w tym roku skończyła szkołę i powoli spełnia swoje marzenia, wkraczając do show-biznesu. Popularna w sieci nastolatka już za tydzień zadebiutuje na antenie Polsatu w "Tańcu z Gwiazdami". Póki co, ostatnie tygodnie spędza na ciężkich treningach z Michałem Bartkiewiczem. To właśnie jego poświęca teraz najwięcej czasu. Czy przy okazji codziennych treningów tanecznych pomiędzy córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka a tancerzem zrodziło się coś więcej?  Mój ukochany... - napisała w sieci Oliwia Bieniuk  Filmik, który pokazała w sieci daje do myślenia!  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk debiutuje nie tylko w "Tańcu z gwiazdami". Zobaczymy ją także w horrorze "Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk zakochała się w Michale Bartkiewiczu? Oliwia Bieniuk zadebiutuje na najpopularniejszym parkiecie w Polsce! Córka Jarosława Bieniuka wystąpi w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" . Show-biznes był marzeniem nastolatki już od dawna. I chociaż od czasu do czasu spełniała się w roli modelki to Jarosław Bieniuk jasno wyznaczył granicę pomiędzy pasją a dalszą edukacją . Oliwia w tym roku skończyła szkołę i napisała maturę. Po zakończeniu edukacji zdecydowała się na roczną przerwę pomiędzy szkołą a studiami. W tym czasie właśnie poświęci się udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Ciężkie treningi trwają już od kilku tygodni. Programowym partnerem Oliwii Bieniuk jest Michał Bartkiewicz , który w ostatniej edycji wraz z Edytą Zając wygrał 11. edycję tanecznego show. Czy i tym razem będzie tak samo?  Oliwia Bieniuk chociaż dopiero debiutuje w show-biznesie, bardzo dobrze się odnalazła na planie show. W sieci pokazywała już pierwsze zdjęcia z nagrywania reklamy, gdzie zaprzyjaźniła się z innymi uczestnikami, m. in. z Sylwią...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik