Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Artur Dziurman ma problemy z teatrem
ONS
Newsy

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami" ma poważne problemy: Nasłano na mnie sądy

Odbiło się to na jego zdrowiu

W miniony piątek rozpoczęła się druga polsatowska edycja "Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie nie brakowało emocji i wzruszeń. Już pierwszy odcinek cieszył się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Stacja zostawiła konkurencję mocno w tyle. Przypomnijmy: Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję

Jednym z uczestników, który dał się najmniej poznać od strony prywatnej, jest Artur Dziurman. W rozmowie z "Show" gwiazdor opowiedział m.in. o swojej kawiarni artystycznej Moliere, przekształconej następnie w Centrum Kultury i Sztuki z dużą sceną dla osób niepełnosprawnych. Niestety, w 2012 roku miejsce zostało mu odebrane, ponieważ do kasy miasta nie wpływał czynsz. Dług wynosił aż 639 tysięcy złotych. Dziurman nie mógł płacić, ponieważ oszukał go wspólnik:

Stworzyłem scenę dla niewidomych aktorów. Ten projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wszystkie przedstawienia sam reżyseruję, piszę adaptacje, dobieram muzykę oraz scenografię.Spektakle były grane przez lata w moim teatrze Moliere w Krakowie, który był miejscem kulinarno-teatralnym. Niestety, musiałem go zamknąć, bo oszukał mnie wspólnik, a miasto Kraków, zamiast pomagać, nasłało na mnie sądy - mówi Artur w rozmowie z "Show"

Władze Krakowa zaprzeczają, aby kiedykolwiek zawierały umowę w sprawie modernizacji lokalu. Gwiazdor ze swojej działalności rezygnować nie zamierza, przyznaje jednak, że przez kłopoty z urzędami wrócił do palenia:

Palę teraz paczkę dziennie. Próbowałem rzucić, ale wytrzymałem trzy miesiące - ubolewa aktor


Kibicujecie mu w "Tańcu z Gwiazdami"?

Zobacz: Porażka Wierzbickiej w "TzG" wciąż wzbudza emocje. Nawet Pavlović jest nią poruszona

 


Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Artur Dziurman odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Dziurman odpadł z "TzG"! Odcinek wygrała...
Zaskoczeni?

Za nami trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami . Tym razem wszystkie pary musiały zmierzyć się z tańcami latynoskimi, co dla niektórych było nie lada wyzwaniem. Sam program rozpoczął się od wpadki technicznej, która uniemożliwiła widzom zobaczenie otwierającego tańca-niespodzianki. Przypomnijmy: Ups... Trzeci odcinek "TzG" rozpoczął się od awarii. Zepsuło to niespodziankę Wielką niespodziankę jurorom i widzom sprawiła Marcelina Zawadzka , która zatańczyła z Rafałem Maserakiem ognistą rumbę i zdobyła aż 39 punktów. Po piętach deptali im Ania Wyszkoni i Jan Kliment , których sędziowie ocenili na 38 punktów. Najsłabiej poradził sobie Misiek Koterski , który wprawdzie nadrabiał poczuciem humoru, ale jego wysiłki przyniosły tylko 24 punkty. Ostatecznie z programem pożegnał się Artur Dziurman . Zgadzacie się z wynikiem? Zobacz: Wierzbicka pierwszy raz o porażce w "TzG". Nagrała wideo z apelem ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''+''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''ipt>''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''); //--> Zdjęcia z trzeciego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Oglądalność Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Taniec z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję
Liczby nie kłamią

Ubiegły weekend upłynął pod znakiem rozpoczęcia największych show telewizyjnych w Polsce. W piątek mogliśmy zobaczyć " Taniec z Gwiazdam i", a w sobotę " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Już w pierwszym odcinku tanecznego show widzowie przeżyli prawdziwy szok - z programem pożegnała się Marta Wierzbicka . Największym zainteresowaniem w "TTBZ" cieszył się za to występ Mai Bohosiewicz jako Dody . Przypomnijmy:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Władze stacji i produkcja z niecierpliwością oczekiwali na wyniki oglądalności show. Na szczęście wszyscy mogą odetchnąć z ulgą. Oba programy w weekend cieszyły się ogromną popularnością. "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął aż 3 mln 319 tys. widzów, co dało mu pozycję lidera w paśmie. Premierowy odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obejrzało niemal 2 mln 350 tys., co również było wynikiem nie do pobicia . W trakcie nadawania show Polsat pozostawił całą konkurencję daleko w tyle. W obu grupach badanych, drugi w kolejności TVN, miał udziały ponad dwukrotnie niższe. A wy który program oglądaliście chętniej? Zobacz:  Porażka Wierzbickiej w "TzG" wciąż wzbudza emocje. Nawet Pavlović jest nią poruszona Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Wyniki oglądalności show telewizyjnych
ONS
Newsy
TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki
Niektórych mogą zaskoczyć

W miniony weekend rozpoczęły się nowe edycje i sezony wszystkich najważniejszych programów rozrywkowych. Wiemy już, że bezkonkurencyjny okazał się Polsat ze swoimi show: " Taniec z Gwiazdami oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo| , które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Przypomnimy: Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję Jak wypadły konkurencyjne programy? Największym zainteresowaniem na TVN cieszyły się dwa programy - " MasterChef " z ponad 2,8 mln widzów oraz " Mam Talent ", którego oglądalność wynosiła prawie 2,74 mln. Flagowe show TVP 2 " The Voice of Poland " z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską w rolach trenerek obejrzało odpowiednio 1,21 mln i 1,48 mln w dwóch częściach show . Jak podają Wirtualne Media, najchętniej wybieranymi pozycjami w telewizji pozostają seriale. Tutaj bezkonkurencyjne są nadal: "M jak miłość" (5,8 mln), "Na dobre i na złe" (ponad 5 mln) oraz "Ojciec Mateusz" (3,8 mln.)  A co wy oglądaliście najchętniej w weekend? Zobacz:  Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner