Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego
East News
Seriale

Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa gwiazdy "Rancza"

Artur Barciś pożegnał Pawła Królikowskiego, z którym grał w serialu "Ranczo"

Nie żyje Paweł Królikowski, wybitny aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Jego kolega z planu, Artur Barciś, postanowił pożegnać go we wzruszających słowach. Zobaczcie, co o Pawle Królikowskim powiedział serialowy Czerepach. 

Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego

Artur Barciś i Paweł Królikowski zagrali wspólnie w serialu "Ranczo". Pierwszy z nich wcielał się tam w postać przebiegłego doradcy wójta, Czerepacha. Z kolei Paweł Królikowski grał Kusego - malarza, który walczył z chorobą alkoholową.

Obaj panowie mieli do siebie dużo szacunku i darzyli się ogromną sympatią. Nic więc dziwnego, że śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła Arturem Barcisiem. 

To niesprawiedliwe, wciąż mieliśmy nadzieję, że Paweł z tego wyjdzie i będziemy mogli nakręcić kolejne odcinki serialu Ranczo - powiedział Artur Barciś w rozmowie z Radiem Zet. 

Paweł Królikowski - przyczyny śmierci

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Do ostatnich chwil czuwali przy nim bliscy. Aktor od kilku lat miał poważne problemy ze zdrowiem. Paweł Królikowski walczył z nowotworem. Jeszcze we wrześniu mogliśmy go podziwiać w fotelu jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paweł Królikowski cieszył się, że może co tydzień spotykać się z widzami. Był także bardzo wdzięczny swojej żonie i bliskim za wsparcie, które od nich dostawał.

Niestety, ta walka okazała się być nie do wygrania. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Pozostawił pogrążoną w żałobie żonę, piątkę dzieci oraz wnuka, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Całej rodzinie składamy szczere kondolencje!

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antek Królikowski 2013 rok
EastNews

Ekipa "Rancza" nie może się pogodzić z tą stratą 

Paweł Królikowski w serialu
East News

 

Paweł Królikowski komentuje zmiany jury w TTBZ
ONS
Newsy
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"

  Paweł Królikowski skomentował zmiany  w jury w  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski, a jego miejsce zajął zwycięzca ósmej edycji show Polsatu. W dziewiątej odsłonie programu uczestników będą więc oceniać Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i nowy juror, Kapcer Kuszewski. A jak zmiany w programie ocenia Paweł Królikowski? Aktor w rozmowie z Party.pl skomentował udział nowego jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak? Posłuchajcie sami!   Zobacz także:  Młynarczyk, Lato, Miko... Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Będziesz zaskoczony wszystkimi nazwiskami!   Paweł Królikowski skomentował zmiany w TTBZ.

Paweł Królikowski
EastNews
Newsy
Paweł Królikowski i jego wyjątkowa historia: nie zobaczymy go w "TTBZ", ale czy zagra w "Ranczu"?
Paweł Królikowski i jego wyjątkowa historia: nie zobaczymy go w "TTBZ", ale czy zagra w "Ranczu"?

Leży w szpitalu już drugi miesiąc. Paweł Królikowski (58) trafił na oddział neurochirurgii pod koniec grudnia. Przeszedł ciężką operację. „Rodzina staje na wysokości zdania, aby dać mu siłę. Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny”, mówiła wtedy „Faktowi” Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na początku stycznia przekazała dziennikarzom, że – choć aktor jest w dobrej formie – musi jeszcze zostać w szpitalu, bo „wdała się infekcja”. Teraz, pytana przez „Flesz” o to, jak czuje się mąż, nie chce już o jego zdrowiu rozmawiać. Ale choć cała Polska trzyma za aktora kciuki, producentom coraz trudniej zaakceptować jego przedłużającą się nieobecność…

Gwiazdy "Rancza" żegnają Pawła Królikowskiego
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Gwiazdy "Rancza" żegnają Kusego
Gwiazdy Rancza pojawiły się na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Wśród nich Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Artur Barciś...

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawiły się gwiazdy serialu "Ranczo". Choć zmarły w czwartek aktor miał na koncie dziesiątki wybitnych ról, to jednak postać Kusego w hicie TVP1 przyniosła mu największą miłość fanów. Kto pożegnał Pawła Królikowskiego? Gwiazdy "Rancza" na pogrzebie Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski w latach 2006-2016 grał Kusego w serialu "Ranczo". Artysta malarz, myśliciel, facet z przeszłością zakochuje się w pięknej Amerykance, Lucy (Ilona Ostrowska). Na początku boi się, że nie jest dla niej odpowiednim facetem (walczył m.in. z alkoholizmem), ale kobieta jest nieugięta. Po wielu perypetiach Lucy i Kusy biorą ślub, następnie cieszą się z narodzin córki, Dorotki.  Ich dworek, niekoniecznie na ich zgodę, staje się tak naprawdę prawdziwym centrum Wilkowyj! To tam m.in. ukrywa się Kozioł, to tam zamieszkuje Violetka po pożarze klubu.  Na mszy żałobnej za Pawła Królikowskiego, która odbywa się w kościele w Warszawie pojawiło się mnóstwo gwiazd hitowej produkcji, m.in. Ilona Ostrowska, Artur Barciś, Ela Romanowska. Artur Barciś i Ilona Ostrowska żegnają Pawła Królikowskiego.  Serialowa Więcławska, czyli Dorota Chotecka z mężem, Radosławem Pazurą.  Ela Romanowska w serialu "Ranczo" wcielała się w Jolę.    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner