Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego
East News

Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa gwiazdy "Rancza"

Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego
East News

Nie żyje Paweł Królikowski, wybitny aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Jego kolega z planu, Artur Barciś, postanowił pożegnać go we wzruszających słowach. Zobaczcie, co o Pawle Królikowskim powiedział serialowy Czerepach. 

Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego

Artur Barciś i Paweł Królikowski zagrali wspólnie w serialu "Ranczo". Pierwszy z nich wcielał się tam w postać przebiegłego doradcy wójta, Czerepacha. Z kolei Paweł Królikowski grał Kusego - malarza, który walczył z chorobą alkoholową.

Obaj panowie mieli do siebie dużo szacunku i darzyli się ogromną sympatią. Nic więc dziwnego, że śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła Arturem Barcisiem. 

To niesprawiedliwe, wciąż mieliśmy nadzieję, że Paweł z tego wyjdzie i będziemy mogli nakręcić kolejne odcinki serialu Ranczo - powiedział Artur Barciś w rozmowie z Radiem Zet. 

Paweł Królikowski - przyczyny śmierci

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Do ostatnich chwil czuwali przy nim bliscy. Aktor od kilku lat miał poważne problemy ze zdrowiem. Paweł Królikowski walczył z nowotworem. Jeszcze we wrześniu mogliśmy go podziwiać w fotelu jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paweł Królikowski cieszył się, że może co tydzień spotykać się z widzami. Był także bardzo wdzięczny swojej żonie i bliskim za wsparcie, które od nich dostawał.

Niestety, ta walka okazała się być nie do wygrania. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Pozostawił pogrążoną w żałobie żonę, piątkę dzieci oraz wnuka, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Całej rodzinie składamy szczere kondolencje!

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antek Królikowski 2013 rok
EastNews

Ekipa "Rancza" nie może się pogodzić z tą stratą 

Paweł Królikowski w serialu "Ranczo"
East News

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17