Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet Modny Tata z żoną Pauliną Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet Modny Tata z żoną Pauliną Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet
Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet
1/7
Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet

Znany bloger Modny Tata dał mocny apel z okazji Dnia Kobiet, który przeczytacie tylko u nas! W jakiej sprawie pisze? Dlaczego zdecydował się na taki manifest? 

Zacznę od cytatu, który był dla mnie inspiracją do napisania tego apelu. Bo to jest apel do Kobiet, wszystkich Kobiet, które są największą siłą tego świata.  „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć”. Coco Chanel. Jesteś siebie warta ! Tak właśnie Ty ! Zasługujesz na  to czego pragniesz, o czym marzysz, przede wszystkim zasługujesz na siebie!

Całość przeczytacie na kolejnych stronach naszej galerii! Podoba Wam się apel Michała Będźmirowskiego?

 

Zobacz: Twój ukochany pamięta o Dniu Kobiet? Przypomnij mu - i pokaż, o czym marzysz!

 

2/7
Modny Tata z żoną Pauliną

Co ja o tym wiem ? Ja samiec, facet, który jak pewnie część mi zarzuci, nie powinien wypowiadać się w kwestii motywacji Kobiet. Otóż wiem dużo, dużo więcej niż Wam się wydaje. Obserwuje Kobiety od lat, szczególną rolę w moim życiu odegrała moja mama. Kobieta która ukształtowała mnie jako człowieka, z zasadami, z mocnym kręgosłupem moralnym i „twardym tyłkiem”. Przekazała mi przede wszystkim kilka ważnych prawd życiowych, a które związane są z relacjami z Kobietami. To jest mój mały kodeks, który towarzyszy mi przez całe moje życie. Nie zdradzę Wam ich dziś wszystkich, ale w tym dniu chcę przekazać te, które moim zdaniem są najbardziej istotne, wypowiedziane słowami mojej mamy.

3/7
Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet

Kobieta to największa siła tego świata, bez niej nie byłoby mnie, Ciebie, i wszystkich innych istnień na ziemi. Kobieta powinna sama decydować o sobie, nie można jej zabrać wolności, wolności do pracy, do rozwoju, do bycia lub nie matką, do bycia sobą przede wszystkim. Emocje u Kobiety to największa świętość, nie powstrzymuj ich, pielęgnuj je, nie wywołuj negatywnych. Szanuj Kobiety, szanuj je wszystkie, te z Twojego najbliższego otoczenia, dalszego i obce, te które mijasz na ulicy. Dlaczego o tym wszystkim piszę właśnie dziś, w dniu Kobiet? Tym razem zwrócę się do Was, mężczyźni, Bracia moi, kwiatek tak, bo taki jest miły zwyczaj, ale co innego jest najważniejsze w tym dniu i w każdym innym? W każdym z 365 dni w roku?  Szacunek do Kobiet, poszanowanie Ich godności i praw. Pozwólmy Kobietom być sobą. Pozwólmy rozwijać im skrzydła, tak jak w cytacie Coco Chanel - nie każdy rodzi się ze skrzydłami, ale każdy może je rozwinąć.

4/7
Modny Tata z żoną Pauliną
Babciu, Mamo, Żono, Przyjaciółko, Koleżanko, KOBIETO!
 
Wiem, że patrzysz na siebie krytycznie, że dostrzegasz piękno u wszystkich innych, a bardzo często nie dostrzegasz go w sobie. Pamiętaj, ze jesteś siłą tego świata, cytując moją mamę. Nikt nie ma prawa zabierać Ci wolności w decydowaniu o sobie, o swoim życiu i ciele. Rozwijaj skrzydła i leć najwyżej jak tylko możesz. Bądź zdrową egoistką, to nic złego. Jesteś dla nas Mężczyzn, Ojców, Mężów, Partnerów, Przyjaciół, Kolegów kimś wyjątkowym. Kimś, bez kogo świat nie będzie istniał.
Macie niesamowitą siłę. Jesteście Figtherkami. Nigdy się nie poddajecie.
Jak w sporcie. Jesteście życiowymi sportowcami. Za to Was podziwiamy.
Pamiętajcie, że bez Was nie byłoby nas. Zasługujecie na wszystko, co najlepsze. I nawet, kiedy nie potrafimy Wam tego okazać, to naprawdę szczerze Was kochamy.
5/7
Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet
6/7
Apel Modnego Taty z okazji Dnia Kobiet
7/7
Modny Tata na konferencji drugiej edycji show "Agent Gwiazdy 2"
Więcej na temat Modny Tata