Antek Królikowski i Kasia Antek Królikowski i Kasia Antoni Królikowski z obrączką na palcu Antek Królikowski i Kasia na zdjęciu z Las Vegas Antek Królikowski i Julia Wieniawa na imprezie
Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"
East News

Antoni Królikowski, po głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą, związał się z przepiękną blondynką, Kasią Dąbrowską. Para od kilku miesięcy jest w związku, a fani cieszą się ich szczęściem. Ostatnio aktor dodał na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało sporo emocji wśród jego wielbicieli! Obserwatorzy dopatrzyli się obrączki na palcu Antka i natychmiast zaczęli snuć podejrzenia, czy para przypadkiem nie zdecydowała się na ślub w tajemnicy! 

Obrączka na palcu? Pasuje bardzo - skomentowała jedna z fanek.

Czy Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska rzeczywiście zdecydowali się już na sformalizowanie swojego związku? Koniecznie sprawdźcie, jakie zdjęcie wywołało spekulacje wśród fanów tej pary!

Zobacz także: Julia Wieniawa i Antek Królikowski z dziewczyną na jednej imprezie! Było niezręcznie?

1/5
Antek Królikowski i Kasia
Instagram

Historia związku Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej

Partnerka Antoniego Królikowskiego, Kasia Dąbrowska, nie jest osobą publiczną i nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Sam aktor również zaznaczył, że nie chce, aby ich związek był medialny. O jego ukochanej wiadomo tylko tyle, że najprawdopodobniej jest magistrem prawa i pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. 

2/5
Antek Królikowski i Kasia
Instagram

Para miała się poznać przez wspólnych znajomych. Fani aktora są zachwyceni jego partnerką i mocno kibicują tej parze! Ich wierni obserwatorzy nie mogą się doczekać, kiedy para w końcu stanie na ślubnym kobiercu! 

3/5
Antoni Królikowski z obrączką na palcu
Instagram

Antoni Królikowski wziął ślub?

Przed kilkoma dniami fani zaczęli mieć nadzieję, że Antek i Kasia sformalizowali swój związek. Wszystko za sprawą obrączki na palcu aktora. Czy to możliwe, że para zaledwie po kilku miesiącach znajomości zdecydowała się na tak odważny krok? 

4/5
Antek Królikowski i Kasia na zdjęciu z Las Vegas
Instagram

Jak się jednak okazało zdjęcie, które wywołało tyle emocji, pochodzi z planu filmowego. Wygląda więc na to, że jest to jedynie rekwizyt potrzebny do odegrania roli. Sam aktor również nie potwierdził, że plotki na ten temat są prawdziwe.

Już jakiś czas temu Antek Królikowski zrobił swoim wielbicielom podobnego "psikusa" i wstawił na swój Instagram zdjęcie, które również wywołało niemałe spekulacje wśród jego fanów. Na fotografii znaleźli się aktor razem ze swoją partnerką, która była ubrana w suknię ślubną. Zdjęcie zostało wykonane w Warszawie, podczas imprezy Friends Fest. Jak się później okazało, para po prostu odegrała scenę, kiedy Rossa i Rachel z serialu "Przyjaciele" pobrali się właśnie Las Vegas. 

5/5
Antek Królikowski i Julia Wieniawa na imprezie
East News

Wcześniej Antek był związany z jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek młodego pokolenia - Julią Wieniawą. Chociaż wielu osobom wydawało się, że aktorzy tworzą naprawdę zgraną parę, to jednak ostatecznie w grudniu 2018 roku media obiegła informacja o ich rozstaniu. Julia niedługo potem związała się z członkiem grupy Afromental, Baronem, a Antek znalazł szczęście u boku Kasi Dąbrowskiej. 

Kibicujecie im?

 

Więcej na temat Antoni Królikowski