Party Stories
Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy

Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant"

Antoni Królikowski zamieścił w mediach społecznościowych wspomnienie po swoim zmarłym tacie.

Od śmierci Pawła Królikowskiego minął dokładnie miesiąc. Aktor zmarł 27 lutego po kilkumiesięcznej walce z chorobą neurologiczną. Odejście artysty było prawdziwym ciosem dla fanów, ale przede wszystkim dla jego licznej rodziny. Na profilu syna aktora, Antoniego Królikowskiego, pojawiło się wyjątkowe wspomnienie jego wspaniałego taty. Właśnie takiego na pewno wszyscy go zapamiętamy. 

Zobacz także: Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego. Internauci: "Dobrze, że wróciłeś" 

ewydanie

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

Antoni Królikowski wspomina tatę w mediach społecznościowych

W dalszym ciągu ciężko pogodzić się ze śmiercią tak wspaniałego artysty, jakim był Paweł Królikowski. Aktor zdobył serca polskich widzów, m.in. dzięki swojej kultowej roli Kusego w serialu "Ranczo". Ponadto Paweł Królikowski był związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" przez 12. sezonów, gdzie mogliśmy oglądać go w roli jurora show. Zawsze był sprawiedliwy i merytorycznie oceniał wszystkie występy. Było widać, że aktor wkłada w to całe swoje serce i był bardzo zaangażowany w swoją pracę.

Niestety, ten rok dla programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest wyjątkowo trudny - najpierw śmierć wspaniałego jurora, a potem zawieszenie zdjęć z powodu epidemii koronawirusa. Fani mogą teraz oglądać powtórki show i przy okazji powspominać zmarłego aktora. Syn Pawła Królikowskiego, Antoni, również w ten sposób wspomina swojego zmarłego tatę. W mediach społecznościowych zamieścił nagranie z fragmentu programu "Twoja twarz brzmi znajomo", na którym Paweł Królikowski ocenia jednego z uczestników. Swoją relację podpisał: 

Tata najlepszy bajerant #PawełKrólikowski #PanPaweł  - napisał Antoni Królikowski

Każdy wierny fan programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zapewne pamięta, jak wiele serca wkładał w swoją pracę Paweł Królikowski. Sami uczestnicy show podkreślali, że aktor zawsze był ciepłym i serdecznym jurorem, który służył dobrą radą i miłym słowem. Takim na pewno go wszyscy zapamiętamy. 

Facebook

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat po kilkumiesięcznej walce z ciężką chorobą neurologiczną. 

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Ze swoją żoną, Małgorzatą Ostrowską - Królikowską spędził ponad 30 lat wspólnego życia. Para tworzyła trwały i bardzo zgodny związek 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Seriale
Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", nie żyje. Jak dobrze znałeś jego postać? QUIZ

Odszedł Paweł Królikowski, doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odszedł Paweł Królikowski , doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami! Zobacz także:  Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

East News
Newsy
Andrzej Duda też pożegnał Pawła Królikowskiego: "Łączymy się w żalu i modlitwie"
Prezydent Andrzej Duda pożegnał zmarłego Pawła Królikowskiego we wzruszającym wpisie.

Od czwartku 27 lutego napływają kondolencje w związku ze śmiercią Pawła Królikowskiego . Świat artystyczny stracił wybitnego aktora i pogrążył się w żałobie. Wielu aktorów, wokalistów, dziennikarzy, którzy znali artystę zamieściło wpisy w mediach społecznościowych, w których żegnają Pawła Królikowskiego. Do grona tych osób dołączył także Prezydent Rp Andrzej Duda. Swój post zamieścił za pośrednictwem Twittera.  Zobacz także:  Antek Królikowski żegna ojca, Pawła! "Do zobaczenia Tato" Andrzej Duda pożegnał Pawła Królikowskiego Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Po długiej walce z chorobą w wieku 58 lat aktor zmarł w jednym z warszawskich szpitali. Artysta był mężem aktorki Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej oraz ojcem piątki dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julii i Marceliny. Widzowie najbardziej pokochali go za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Przez wiele lat Paweł Królikowski zasiadał także w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziś aż ciężko sobie wyobrazić, że już nigdy nie zobaczymy go za stołem sędziowskim tego wspaniałego show. Kondolencje i wzruszające wspomnienia Pawła Królikowskiego w dalszym ciągu napływają. Wśród osób, które pożegnały artystę znalazł się także Prezydent Rp Andrzej Duda.  Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu dziś nad ranem Pana Pawła Królikowskiego – Prezesa ZASP, świetnego Aktora i wspaniałego Człowieka – życzliwego, ciepłego i pełnego dowcipu. Wraz z Agatą łączymy się w żalu i modlitwie z Najbliższymi i Przyjaciółmi ś.p. Pana Pawła. RiP - napisał na Twitterze Prezydent Andrzej Duda.  Paweł Królikowski miał 58 lat.  Od dawna zmagał...

East News
Newsy
Katarzyna Skrzynecka w wyjątkowym wpisie żegna Pawła Królikowskiego. "Gdy Cię kiedyś spotkam, będziemy nadal śmiać się razem do łez"
Katarzyna Skrzynecka przez wiele lat współpracowała z Pawłem Królikowskim. Jej wpis, w którym pożegnała aktora wyciska łzy.

Śmierć Pawła Królikowskiego jest ogromną stratą dla fanów i świata artystycznego, ale przede wszystkim dla jego rodziny i przyjaciół. Od wczoraj w mediach społecznościowych co chwila pojawiają się wpisy, w których osoby ze świata show biznesu, a prywatnie serdeczni koledzy zmarłego aktora, żegnają Pawła Królikowskiego. Nie zabrakło również wyjątkowego pożegnania od wieloletniej koleżanki artysty, Katarzyny Skrzyneckiej, z którą przez zasiadał jako juror w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Zobacz także:  Paweł i Antoni Królikowscy we wspólnym utworze "Tata mój". Dziś ciężko powstrzymać przy nim łzy Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego Tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego dotarła do mediów w czwartek 27 lutego. Artysta od 20 grudnia 2019 przebywał w szpitalu, w którym walczył o swoje zdrowie i życie. Niestety lekarzom nie udało się uratować aktora. Przez wiele miesięcy Paweł Królikowski zmagał się z ciężką chorobą, z którą aktorowi nie udało się wygrać. Jego śmierć to ogromna strata dla nas wszystkich.  Artyści, sportowcy, dziennikarze i wiele innych osób związanych ze światem show biznesu za pomocą mediów społecznościowych zaczęli zamieszczać wzruszające wpisy, w których pożegnali swojego kolegę. Nie zabrakło również słów od wieloletniej przyjaciółki aktora, Katarzyny Skrzyneckiej , z którą przez kilka ostatnich lat Paweł Królikowski zasiadał w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka zamieściła bardzo osobisty i wzruszający post, z kolażem wspólnych zdjęć.  KRÓLIKU ......... Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ..... U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner