Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant"

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

Od śmierci Pawła Królikowskiego minął dokładnie miesiąc. Aktor zmarł 27 lutego po kilkumiesięcznej walce z chorobą neurologiczną. Odejście artysty było prawdziwym ciosem dla fanów, ale przede wszystkim dla jego licznej rodziny. Na profilu syna aktora, Antoniego Królikowskiego, pojawiło się wyjątkowe wspomnienie jego wspaniałego taty. Właśnie takiego na pewno wszyscy go zapamiętamy. 

Zobacz także: Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego. Internauci: "Dobrze, że wróciłeś" 

ewydanie

Antoni Królikowski wspomina tatę w mediach społecznościowych

W dalszym ciągu ciężko pogodzić się ze śmiercią tak wspaniałego artysty, jakim był Paweł Królikowski. Aktor zdobył serca polskich widzów, m.in. dzięki swojej kultowej roli Kusego w serialu "Ranczo". Ponadto Paweł Królikowski był związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" przez 12. sezonów, gdzie mogliśmy oglądać go w roli jurora show. Zawsze był sprawiedliwy i merytorycznie oceniał wszystkie występy. Było widać, że aktor wkłada w to całe swoje serce i był bardzo zaangażowany w swoją pracę.

Niestety, ten rok dla programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest wyjątkowo trudny - najpierw śmierć wspaniałego jurora, a potem zawieszenie zdjęć z powodu epidemii koronawirusa. Fani mogą teraz oglądać powtórki show i przy okazji powspominać zmarłego aktora. Syn Pawła Królikowskiego, Antoni, również w ten sposób wspomina swojego zmarłego tatę. W mediach społecznościowych zamieścił nagranie z fragmentu programu "Twoja twarz brzmi znajomo", na którym Paweł Królikowski ocenia jednego z uczestników. Swoją relację podpisał: 

Tata najlepszy bajerant #PawełKrólikowski #PanPaweł  - napisał Antoni Królikowski

Każdy wierny fan programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zapewne pamięta, jak wiele serca wkładał w swoją pracę Paweł Królikowski. Sami uczestnicy show podkreślali, że aktor zawsze był ciepłym i serdecznym jurorem, który służył dobrą radą i miłym słowem. Takim na pewno go wszyscy zapamiętamy. 

Facebook

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat po kilkumiesięcznej walce z ciężką chorobą neurologiczną. 

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

Ze swoją żoną, Małgorzatą Ostrowską - Królikowską spędził ponad 30 lat wspólnego życia. Para tworzyła trwały i bardzo zgodny związek 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36