Minęły cztery lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Uwielbiany przez widzów gwiazdor serialu "Ranczo" zmarł dokładnie 27 lutego 2020 roku, a jego odejście poruszyło wszystkich. Rodzina, przyjaciele i fani do dziś wspominają Pawła Królikowskiego. Antoni Królikowski w pięknym i wzruszającym wyznaniu opowiedział o tęsknocie za ukochanym ojcem.

Reklama

Antoni Królikowski wspomina ojca

Paweł Królikowski należał do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na swoim koncie miał role w wielu hitach, ale widzowie z pewnością najlepiej zapamiętali go z serialu "Ranczo", w którym zagrał Kusego. Niestety, w 2020 roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego, który zmarł po walce z chorobą neurologiczną. Odejście aktora najmocniej przeżyli jego najbliżsi, a Antoni Królikowski kilka miesięcy po śmierci ojca w poruszających słowach mówił o bolesnej stracie.

Po tej stracie czuję się jak dziecko, które tęskni za tatą. Potrzeba mi więcej czasu, żeby się jakoś od tego odbić. To jeszcze boli
mówił dla ''Twojego Stylu''.
Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News

Antoni Królikowski w rozmowie z mediami nie ukrywał, że cierpi po śmierci ojca i wciąż nie może pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Aktor, który teraz sam jest tatą małego Vincenta, kilka miesięcy po śmierci Pawła Królikowskiego poruszył swoim wyznaniem:

Brak mi taty często, zwłaszcza gdy potrzebuję drogowskazu, rady. Zawsze mogłem do niego zadzwonić. Prosto z mostu mówił, co myśli. Łapię się czasem na tym, że sięgam po telefon i wciąż mam jego numer w ''ulubionych''. Nie umiem go wykasować. Często zastanawiam się: Co by tata powiedział?
aktor dodał w wywiadzie.
Antoni Królikowski
EOS
Reklama

Przypominamy, że w czwartą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała wpis, który wyciska łzy. Bliscy bardzo tęsknią za mężem, ojcem, przyjacielem...

Paweł Królikowski - rodzice czuwali przy nim do końca
EastNews
Reklama
Reklama
Reklama