Antek Królikowski nie chciał grać z Julią Wieniawą?

Antoni Królikowski nie chciał grać u boku Julii Wieniawy? Zaskakujące doniesienia mediów! 

Antek Królikowski nie chciał grać z Julią Wieniawą?

Antoni Królikowski nie chciał grać w jednym filmie z Julią Wieniawą i próbował namówić producentów, żeby zatrudnili inną aktorkę?? Tak twierdzi informator portalu pudelek.pl! Portal dotarł do zaskakujących informacji dotyczących przystojnego aktora. Z kim - według doniesień medialnych - w nowym filmie chciał wystąpić  Antek Królikowski?

Zaskakujące doniesienia mediów dotyczące Antoniego Królikowskiego

W ostatnich tygodniach o Antonim Królikowskim jest naprawdę głośno. Ponad tydzień temu okazało się, że aktor rozstał się ze swoją partnerką - Kasia Dąbrowska opublikowała wówczas wspólne zdjęcie z Antonim Królikowskim i ogłosiła, że ich związek to już przeszłość. Później media poinformowały, że aktor zagra w jednym filmie z Julią Wieniawą. "Super Express" informował, że była para wystąpi w komedii romantycznej, w której zagra zakochaną parę. 

Teraz informator portalu pudelek.pl donosi, że Antoni Królikowski wcale nie chciał zagrać u boku Julii Wieniawy! Co więcej, według medialnych doniesień aktor miał nadzieję, że główną rolę zagra inna gwiazda... Według doniesień portalu Antoni Królikowski chciał, żeby w filmie wystąpiła Joanna Opozda. 

Wielokrotnie rozmawiał na ten temat z producentami. W tym czasie Asia mówiła zresztą dziennikarzom, że pracują z Antkiem przy wspólnym projekcie- twierdzi źródło portalu pudelek.pl.

Przypominamy, że ten sam portal donosił ostatnio, że Antoni Królikowski bawił się ostatnio na urodzinowej imprezie Gabi Drzewieckiej właśnie w towarzystwie Joanny Opozdy. Czy aktor zabierze głos w sprawie?

Zobacz także: Antoni Królikowski ma nową dziewczynę?! To aktorka "Pierwszej miłości"

Według medialnych doniesień Antoni Królikowski i Julia Wieniawa zagrają parę w nowym filmie.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski zagrają w komedii romantycznej

Aktor chciał ponoć, żeby jego byłą partnerkę zastąpiła Joanna Opozda. 

Joanna Opozda w cekinowej sukience
East News

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05