Antek Królikowski z partnerką na oficjalnej imprezie Antek Królikowski z partnerką na oficjalnej imprezie Antek Królikowski z partnerką na oficjalnej imprezie
Antek Królikowski ma nową dziewczynę, Kasię
Instagram

Antoni Królikowski już nie ukrywa, że jest zakochany! Aktor przez ponad dwa lata tworzył związek z Julią Wieniawą, ale pod koniec ubiegłego roku okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Kilka miesięcy później Julia i Antek zaczęli układać sobie życie na nowo. Wieniawa związała się z Baronem, a Królikowski zaczął publikować w sieci zdjęcia z tajemniczą blondynką. Szybko okazało się, że aktor rozpoczął nowy związek- Kasia, nowa partnerka Antka nie jest związana z show-biznesem. Zakochani coraz śmielej okazują sobie uczucia i coraz częściej pojawiają się razem na oficjalnych imprezach. Teraz Antoni Królikowski razem z partnerką wybrali się do Warszawskiej Opery Kameralnej. Kasia zaprezentowała się w odważnej kreacji z głębokim dekoltem! 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Antka Królikowskiego i jego partnerki! 

1/3
Antek Królikowski z partnerką na oficjalnej imprezie
ONS

To już kolejna oficjalna impreza na której pojawiła się nowa partnerka Antka Królikowskiego. Pierwszy raz mogliśmy zobaczyć ich razem festiwalu OFF Camera w Krakowie. Teraz zakochani wybrali się do Warszawskiej Opery Kameralnej. 

2/3
Antek Królikowski z partnerką na oficjalnej imprezie
East News

Antoni Królikowski był w świetnym humorze, jednak jego partnerka była wyraźnie zawstydzona kiedy fotoreporterzy zaczęli robić im wspólne zdjęcia. A jak prezentowała się Kasia? Świetnie! Ukochana aktora podkreśliła zgrabną figurę w czarnej sukience z odważnym, głębokim dekoltem. 

Więcej na temat Antoni Królikowski