Antek Królikowski z nową dziewczyną na majówce w Hiszpanii
Instagram

Antoni Królikowski już od kilku tygodni nie ukrywa swojego szczęścia. I choć początkowo aktor nie zdradzał, że rozpoczął nowy związek, to teraz chętnie publikuje w sieci zdjęcia z nową partnerką. Antek Królikowski w towarzystwie nowej miłości pojawił się nawet na pierwszej oficjalnej imprezie! Aktor razem z tajemniczą Kasią pojawił się na festiwalu OFF Camera. Co ciekawe, na tej samej imprezie była również jego była dziewczyna, Julia Wieniawa! 

Teraz, kilka dni po tych wydarzeniach Antek Królikowski w Dzień Dobry TVN po raz pierwszy skomentował swój nowy związek i jego pierwsze wspólne wyjście z Kasią na oficjalną imprezę! Zobaczcie, co powiedział! 

1/3
Antek Królikowski z Julią Wieniawą

Antek Królikowski pod koniec 2018 roku rozstał się z Julią Wieniawą. Para podjęła taką decyzję po ponad 2 latach związku. Po jakimś czasie okazało się, że gwiazda serialu "Rodzinka.pl" związała się z muzykiem z zespołu Afromental, a ostatnio media poinformowały, że również serce Antka Królikowskiego jest już zajęte. Teraz aktor po raz pierwszy publicznie skomentował swój nowy związek! Co powiedział o Kasi? 

2/3
Antek Królikowski z nową dziewczyną na Off Camera w Krakowie
East News

Antek Królikowski w rozmowie z Dzień Dobry TVN skomentował swoje pierwsze wyjście na oficjalną imprezę z nową partnerką. 

Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, żeby czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że ja wykonuje taki zawód jaki wykonuje, więc przychodzi ze mną np. na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance, tylko ze mną przychodzi - przyznał aktor. 

Co jeszcze powiedział Antek Królikowski? Aktor nie ukrywa, że nie był przygotowany na to, że w mediach pojawią się ich wspólne zdjęcia z imprezy. 

Nie chciałem tych zdjęć, ona też nie chciała. To tak trochę dziwnie wyszło, że nagle została upubliczniona, tym bardziej że ja owszem upubliczniłem też jej wizerunek na Instagramie, ale na każdym zdjęciu Kasia jest w okularach.

3/3
Antoni Królikowski z nową dziewczyną na gali OFF Camera
EastNews/ONS

Myślicie, że nowa partnerka Antka Królikowskiego będzie teraz częściej pojawiać się na oficjalnych imprezach? Ostatnio aktor zabrał ją również na zakończenie festiwalu OFF Camera. Para jednak nie była w zbyt dobrych humorach...

 

Więcej na temat Antoni Królikowski