Antek Królikowski kłóci się z Kasią Antek Królikowski kłóci się z Kasią Antek Królikowski kłóci się z Kasią Antek Królikowski kłóci się z Kasią Antek Królikowski kłóci się z Kasią
Antoni Królikowski z nową dziewczyną
ONS

Co dalej ze związkiem Antka Królikowskiego i Kasi? Fotoreporterzy przyłapali parę na kłótni, która wyglądała bardzo poważnie! Wydawało się, że gwiazdy świetnie się ze sobą dogadują i lada moment aktor oświadczy się swojej ukochanej. Czy tak się stanie?

Zobaczcie, co działo się przed jednym z warszawskich klubów. Czy była to zwykła sprzeczka a może coś poważniejszego?

1/5
Antek Królikowski kłóci się z Kasią

Blisko rok temu Antoni Królikowski rozstał się z Julią Wieniawą. Aktorzy spotykali się przez blisko dwa lata. Wydawało się, że to uczucie skończy się na ślubnym kobiercu, jednak stało się inaczej. Po rozstaniu gwiazdy nie cierpiały długo w samotności. Julka zaczęła spotykać się z Alkiem Baronem (nie są już razem - red.), natomiast Antek ulokował swoje uczucia w Kasi, która nie jest związana z show biznesem.

Zobacz także: Nowe zdjęcia Antka Królikowskiego z dziewczyną robi wrażenie! "W tych czasach to rzadkość"

2/5
Antek Królikowski kłóci się z Kasią

Z początku para trzymała swój związek w tajemnicy, ale z biegiem czasu zakochani przestali się ukrywać. Na profilu na Instagramie Antka co chwilę pojawiały się zdjęcia z Katarzyną. Dziewczyna aktora zrobiła wielkie wrażenie na fanach, którzy jednogłośnie stwierdzili, że para jest dla siebie stworzona i świetnie razem wygląda!

Niemniej jednak ostatnio paparazzi przyłapali Kasię i Antka na poważnej kłótni. Czy czarne chmury pojawiły się nad ich związkiem? Zobaczcie kolejne zdjęcie!

3/5
Antek Królikowski kłóci się z Kasią

Jak informuje "Super Express" para pokłóciła się w środku nocy w jednej z warszawskich knajpek. Po sprzeczce opuścili lokal, jednak atmosfera była bardzo napięta. 

Pozwolił Kasi ochłonąć. Sam zapalił papierosa i schował się za kolumną. Dziewczyna tymczasem przez chwilę udzielała się towarzysko, jakby na złość aktorowi – czytamy w dzienniku.

4/5
Antek Królikowski kłóci się z Kasią

Podobno konflikt został zażegnany na miejscu. Para nie chciała wracać do domu w nieprzyjemnej atmosferze, tym bardziej, że razem mieszka. Mamy nadzieję, że gwiazdy wszystko wyjaśniły sobie, a kłótnia była zwyczajnym nieporozumieniem. 

5/5
Antek Królikowski kłóci się z Kasią

Antek i Kasia spotykają się dopiero od wiosny 2019 roku, jednak już uchodzą za jedną z popularniejszych par w show biznesie. Fani są zachwyceni skromnością i naturalnością dziewczyny. Czy tak pozostanie? Na odpowiedź pozostaje czekać!

 

Więcej na temat Antoni Królikowski