Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk
Newsy

Antek Królikowski ma nową dziewczynę? To gwiazda "The Voice of Poland"!

Mamy ich zdjęcia z parku.

Antek Królikowski zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Ledwo dowiedzieliśmy się, że aktor spotyka się z aspirującą do roli gwiazdy Joanną Jarmołowicz, a teraz okazuje się, że to sprawa już nieaktualna. Po premierze filmu “Disco polo”, na który Antek zabrał młodą aktorkę, przestał być z nią widywany. Z kim teraz się spotyka? Paparazzi zrobili mu w parku zdjęcia z Katarzyną Sawczuk.


Kim jest nowa przyjaciółka aktora? Katarzyna Sawczuk występowała w programie “The Voice of Poland” oraz zagrała w serialu “Czas Honoru”. Ostatnio dostała też rolę w serialu "Barwy szczęścia". Na planie "Czasu honoru" poznała Maćka Musiała, z którym ponoć spotykała się przez jakiś czas. Teraz widywana jest w towarzystwie Antka, który też grał w “Czasie Honoru”. Kto by pomyślał, że na planie wojenno-historycznego serialu zrodzi się tak wiele związków?


Zobacz też na Polki.pl: Paweł i Antek Królikowscy w rodzinnej sesji w "Vivie!"

 

Antek Królikowski, Katarzyna SawczukAntek Królikowski, Katarzyna SawczukAntek Królikowski, Katarzyna Sawczuk

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Antek Królikowski w niebieskiej kurtce z mamą Małgorzatą Ostrowską-Królikowską w szarym płaszczu i psem wychodzą z Tvp
Newsy
Antek Królikowski z mamą i psem w Pytaniu na śniadanie. Aż miło popatrzeć. ZDJĘCIA
Antek Królikowski z mamą i psem w Pytaniu na śniadanie. Aż miło popatrzeć. ZDJĘCIA
Kasia Sawczuk zerwała z Antkiem Królikowskim dla Nikodema Rozbickiego
Newsy
Kasia Sawczuk rozstała się z Antkiem Królikowskim dla innego aktora? Wiemy, kto to!
To kolega Antka...

Już kilka dni temu informowaliśmy, że Kasia Sawczuk, po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, spotyka się z nowym chłopakiem, który również jest aktorem. Okazuje się, że jest to... Nikodem Rozbicki, 22-letni gwiazdor serialu "Powiedz TAK!". Co więcej - Nikodem jest przyjacielem Antka! Czy to koniec ich kumpelskiej relacji?   Kasia Sawczuk i Nikodem Rozbicki są parą! Rozstanie Kasi Sawczuk i Antka Królikowskiego było o tyle zaskakujące, że para wydawała się być idealnie zgrana! To przy niej Królikowski ustatkował się, zaczął myśleć nawet o ślubie! Kiedy wyjechał do RPA, aby nakręcić program Agent, w wywiadach podkreślał, jak bardzo tęskni za swoją dziewczyną. Ich rozstanie bardzo przeżywa również mama aktora, Małgorzata Królikowska Ostrowska, która była zachwycona swoją przyszłą synową.   Kiedy ich związek to już przeszłość, Kasia Sawczuk skupia się na nowej relacji. Według informacji Faktu młoda aktorka spotyka się z Nikodemem Rozbickim. T abloid sugeruje jednak, że ich związek również może nie przetrwać próby czasu: Nikodem nie mógł oprzeć się Kasi. Ale zrodziło to towarzyski niesmak. On i Antek byli serdecznymi kolegami. Teraz na ich przyjaźni pojawiła się poważna rysa, może jak minie odpowiednio dużo czasu wrócą do kumpelskich relacji i zakopią topór wojenny  - mówi znajomy pary. Kim jest Nikodem Rozbicki?   Nikodem Rozbicki jest 22-letnim aktorem, znanym z filmów takich jak Bejbi blues, Obietnica czy Listy do M. 2. Zagrał również w serialu „Powiedz TAK!” oraz wystąpił w „Tańcu z Gwiazdami” w parze z Agnieszką Kaczorowską.   Zobacz także: Rozwód i co dalej. Nowy związek po rozwodzie   Kasia i Antek rozstali się jakiś czas temu! Kasia Sawczuk spotyka się teraz Nikodemem Rozbickim! Czy ich związek przetrwa?

Antek Królikowski chce ożenić się z Kasią Sawczuk?
Newsy
Antek Królikowski chce się ożenić z Kasią Sawczuk? Wszystko na to wskazuje...
Antek Królikowski chce się ożenić z Kasią Sawczuk? Wszystko na to wskazuje...

Antoni Królikowski jest gotowy na ślub! Jego wybranką serca jest obecnie Kasia Sawczuk - wokalistka i aktorka znana z takich produkcji jak "Czas honoru" czy "Skazane". Po wielu miłosnych uniesieniach i porażkach w życiu aktorka , to ona ma największe szanse, żeby stać się jego żoną! Antek Królikowski i Kasia Sawczuk biorą ślub? Jak podaje "Fakt" Antek w końcu się ustatkował. Jest pewny, że to z Kasią chce spędzić resztę życia. Jego wybrankę zaakceptowali również rodzice aktorka, Paweł i Małgorzata Królikowscy. Co więcej, są nią zachwyceni! Zależy im więc, żeby Antoni szybko podjąć decyzję o zaręczynach i ślubie: Antek wszystkie swoje dziewczyny niby traktował poważnie, ale przecież zawsze kończyło się rozstaniem.  Z żadną z partnerek nie chciał zakładać rodziny. Teraz jest inaczej - mówi znajomy aktora A więc życzymy powodzenia!   Zobacz także: Antoni Królikowski zdradza, co mu się najbardziej nie podoba w kobietach   Kasia Sawczuk, Antek Królikowski w domu rodziców aktora   #mama #love #kazimierzdolny #rodzinnywypad @sawczukkasia Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Antek Królikowski (@antek.krolikowski) 18 Paź, 2015 o 10:52 PDT   Kasia Sawczuk i Antek Królikowski na premierze serialu Skazane:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner