Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Anna Wyszkoni pochwaliła się idealną figurą (FOTO)

Piosenkarka zaledwie trzy miesiące temu została mamą

Anna Wyszkoni ponad trzy miesiące temu została mamą drugiego dziecka. Na świecie pojawiła się wówczas córeczka piosenkarki i jej partnera, Macieja Durczaka. Od tamtej chwili gwiazda poświęca czas małej Poli, która jest oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. W miniony weekend fani piosenkarki mogli zobaczyć ją jednak na scenie. Anna Wyszkoni wzięła udział w 8.edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie.

Gwiazda zaśpiewała swoje największe przeboje, a przy okazji pochwaliła się idealną figurą. W niebieskiej koronkowej mini Wyszkoni udowodniła wszystkim, że już wróciła do formy sprzed ciąży. Na imprezie pojawił się również partner i kilkumiesięczna córeczka celebrytki. Razem wyglądali na zgraną i szczęśliwą rodziną.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Znamy imię dziecka Ani Wyszkoni
Jak ma na imię?

Kilka godzin temu pisaliśmy o narodzinach dziecka Ani Wyszkoni i Macieja Durczaka . Jak dowiedziało się AfterParty.pl córeczka piosenkarki i menedżera gwiazd przyszła na świat wczoraj o godzinie 21:00 i ma na imię Pola . Dziewczynka jest zdrowa i już skradła serca swoich rodziców. Była wokalistka zespołu Łzy została mamą po raz drugi. Anna Wyszkoni ma 11-letniego syna Tobiasza z poprzedniego związku. Miejmy nadzieję, że już wkrótce para pochwali się swoją córeczką! Afterparty.pl jeszcze raz gratuluje :-) kb

ONS
Newsy
Anna Wyszkoni urodziła córeczkę!
Artystka po raz drugi została mamą

Anna Wyszkoni urodziła! Radosną informację o przyjściu na świat wymarzonej córeczki piosenkarki i menadżera Macieja Durczaka przekazał wczoraj zespół Video. Wokalista grupy, Wojtek Łuszczykiewicz odbierając Cometę zdradził, że partnerka menadżera zespołu właśnie rodzi dziecko. - Mój menedżer dzisiaj rodzi, to znaczy jego dziewczyna, i córeczka będzie miała na imię albo Wojtek albo Kometa - żartował lider Video. Była wokalistka zespołu Łzy została mamą po raz drugi. Wyszkoni ma już 11-letniego syna z poprzedniego związku. Mamy nadzieję, że świeżo upieczona mama i jej pociecha czują się dobrze i już wkrótce będą mogły wrócić do domu. Redakcja Afterparty.pl gratuluje!

Ania Wyszkoni wraca do pracy w mediach
Newsy
Wyszkoni wraca na scenę, a dopiero co urodziła
Z kim zostawi dziecko na czas trasy koncertowej?

Cztery miesiące temu Anna Wyszkoni po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się wówczas córeczka piosenkarki i jej partnera Macieja Durczaka. Macierzyństwo nie wpłynęło jednak na życie zawodowe artystki, która dość szybko wróciła do życia publicznego i na scenę. Była wokalistka zespołu Łzy przyznaje w rozmowie z radiem RMF FM, że po urodzeniu dziecka miała dość siedzenia w domu. Na szczęście dla niej, teraz się to zmieni. Wyszkoni lada dzień rusza w letnią trasę koncertową. - Ja może nie tyle, że popadłam w depresję, bo kiedy rodzi się dziecko, człowiek jest tak pochłonięty maleństwem, że nie czuje się niedosytu, ale najgorszy był ostatni miesiąc ciąży, kiedy już siedziałam w domu bezczynnie. Było już dosyć ciężko z poruszaniem się i aktywnym trybem życia. A potem, kiedy urodziła się Pola, brakowało mi fanów, sceny,  śpiewania. Teraz jestem zdecydowanie bardziej spełniona. Zabawne. Zupełnie podobne podejście do tego tematu ma Sonia Bohosiewicz, która już tydzień po porodzie zasiadła w jury "Bitwy na głosy", za co skrytykowała ją Anna Popek. Przypomnijmy: "To jakiś skrajny przypadek" Ciekawe z kim Ania zostawi swoje dziecko na czas nieobecności? Na pewno opieka męża odpada, bo jak wiadomo, jest również jej menadżerem.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner