Anna Wendzikowska w białej koszuli
Instagram

Anna Wendzikowska zachwyca zdjęciami mieszkania. Taka łazienka to marzenie!

Anna Wendzikowska w białej koszuli
Instagram

Anna Wendzikowska to jedna z najbardziej aktywnych polskich gwiazd w mediach społecznościowych. Dziennikarka chętnie dzieli się z fanami swoim codziennym życiem, a na jej profilu na Instagramie trudno nie zwrócić uwagi na zdjęcia z mieszkania, którego wnętrza wręcz powalają na kolana. Stylowy salon, piękny pokój córeczek, gustowna kuchnia, garderoba i w końcu łazienka, która zdecydowanie skradła serca internautów. Nic dziwnego, że to właśnie w niej Anna Wendzikowska spędza najwięcej czasu.

Jak się okazuje Anna Wendzikowska może inspirować nas nie tylko swoim szerokim uśmiechem i stylem. Dziennikarka słynie z dobrego gustu, który przejawia się również we wnętrzach jej warszawskiego apartamentu. Choć ze względu na pracę i zamiłowania do podróży Anna Wendzikowska częściej mieszkała w samolotach niż we własnym domu, zadbała o każdy, nawet najmniejszy element dekoracyjny mieszkania. 

Zobacz też:  Tak mieszka Joanna Przetakiewicz! Jej londyński apartament opływa w luksusie

Tak mieszka Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska we wnętrzach zdecydowanie stawia na minimalizm i wyraziste dodatki, które jak się okazuje, dziennikarka bardzo często przywozi z podróży, a dominujące stonowane barwy przełamuje kolorowymi elementami, jak na przykład ogromną turkusową kanapą. Mieszkanie dziennikarki jest bardzo przestronne, pełne światła i... piętrowe, co jak się okazuje, nie zawsze jest dla Anny Wendzikowskiej powodem do radości, bo jak sama przyznała nie lubi odkurzać.

Kto lubi odkurzać?? Dla mnie to najbardziej znienawidzona czynność domowa. Już wolę zmywać naczynia albo prasować koszule... a tego też nie lubię. 

Wyznała na swoim Instagramie. Za to Anna Wendzikowska kocha swoją łazienkę i sypialnię, czemu trudno się dziwić. Jak się okazuje, to właśnie tam dziennikarka spędza najwięcej czasu, a oba te pomieszczenia dzieli jedynie przeszklona ściana. Kiedy gwiazda na swoim Istagramie zamieściła zdjęcie prosto z wanny, internauci nie mogli wyjść z zachwytu. O takiej chwili relaksu marzy jej nie jedna fanka. Tak samo, jak o jej garderobie.

 

Garderoba Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska pała ogromną miłością do mody, nic więc dziwnego, że jej garderoba z obitymi materiałem wręcz zachwyca, choć jak przyznała w jednym z wywiadów, zdecydowanie marzy jej się większa. Dodatkowo dziennikarka ma wielką słabość do pięknych butów, które zdecydowanie przeważają w jej szafie. Wrażenie robi również dziecięcy pokój. Anna Wendzikowska poza byciem dziennikarką jest mamą na pełny etat! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Less is More.. zawsze tak uważałam. Zdecydowanie lepiej się odnajduję w mojej szafie, kiedy jest w niej mniej rzeczy. Łatwiej się orientuję, co mam i jak to zestawiać. Wolę mieć mniej rzeczy, ale za to tylko takie, które uwielbiam i które zawsze chętnie zakładam. Przynajmniej dwa razy do roku robię wielkie porządki i połowy rzeczy się pozbywam 🌪 Ale nie chcę ich wyrzucać. Zawsze są w świetnym stanie, niektóre założone raz, inne jeszcze z metkami. Uwielbiam oddawać ciuchy koleżankom ✨ One są szczęśliwe, a ja jeszcze bardziej, bo uwielbiam sprawiać radość innym... wy, moje kochane, ciagle mnie pytacie o wyprzedaż szafy, więc tym razem chcę się podzielić też z Wami poprzez aplikację @less_app i jednocześnie zachęcić Was do tego, żebyście dawały drugie życie swoim ubraniom♻️ #lessismore #lessup #reuserecycle już jutro zacznę dodawać moje rzeczy 🔜 do zobaczenia na @less_app

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Jak się okazuje Anna Wendzikowska zmagała się z tym samym problemem co każdy rodzic. Mianowicie, jej córki mimo bajkowych pokoi wciąż spały w łóżku razem z mamą, a zabawki walały się po całym salonie. Gwiazda zdecydowała się na niemałe przemeblowanie i postanowiła urządzić im jedną wspólną sypialnię i osobny pokój do zabawy, w którym znalazła się nawet mini kuchnia. Jak się okazuje, problem ze spaniem we własnych łóżkach rozwiązał się dzięki pościeli z bohaterami ich ulubionej bajki!

Dzięki pościeli z Frozen wynegocjowałam, że śpią tam, a nie w mojej sypialni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

moje dziewczynki miały osobne pokoje i żadna z nich nie chciała spać u siebie 😂 obie ze mną w łóżku..🙈 pokoje stały nieużywane, a zabawki zajmowały cały salon.. aż wpadłam na pomysł, żeby w pokoju na górze zrobić im wspólną sypialnię (są zachwycone, a dzięki pościeli z Frozen wynegocjowałam, że śpią tam, a nie w mojej sypialni), a na dole wspólną bawialnię.. i tam teraz zamieszkały wszystkie zabawki 🎲🧩🎠 kuchenki, domki, zamki Elzy, zjeżdżalnia, basen z kulkami, pluszaki, książeczki... a ja poza sypialnią odzyskałam salon 🙏🏻 na zdjęciu nasz ostatni hit magiczne drzewo @lesklorofilofficiel co ciekawe, obie dziewczyny bawią się nim równie chętnie. Jest się czym dzielić, bo mamy pełno zwierzątek leśnych i jeszcze autobus 😂 a ciągle jesteśmy na etapie „nauki dzielenia się”.. #bawialnia #zabawki #zabawyzdzieckiem #klorofil #lesklorofil @qelements_zabawki

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 

Więcej na temat Anna Wendzikowska
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59